Աննա Հակոբյանը հյուրընկալել է «Ռուսաստանի հայերի միության» նախագահ Արա Աբրահամյանին
ԵՐԵՎԱՆ, 13 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայաստանի Հանրապետության վարչապետի տիկին, «Իմ քայլը» և «City of smile Ժպիտների քաղաք» բարեգործական հիմնադրամների հոգաբարձուների խորհրդի նախագահ Աննա Հակոբյանը մայիսի 12-ին հյուընկալել է «Ռուսաստանի Հայերի միության» (ՌՀՄ) նախագահ, ՅՈՒՆԵՍԿՕ-ի բարի կամքի դեսպան Արա Աբրահամյանին:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին հայտնեցին Աննա Հակոբյանի գրասենյակից, հանդիպմանը Արա Աբրահամյանը պատմել է մայիսի 12-14-ին Հայաստանում անցկացվող «Ճակատագրերը տարբեր են, հաղթանակը` մեկը» խորագրով համաժողովի մասին: Աննա Հակոբյանը ներկայացրել է իր ղեկավարած երկու հիմնադրամների «Իմ քայլը» և «City of smile ժպիտների քաղաք» բարեգործական հիմնադրամների գործունեությունը: Կողմերը քննարկել են հետագա համագործակցության ուղիները:

PM’s spouse holds meeting with President of Union of Armenians of Russia
YEREVAN, MAY 13, ARMENPRESS. Prime Minister Nikol Pashinyan’s spouse Anna Hakobyan, the President of the Board of Trustees of My Step and City of Smiles charitable foundations, held a meeting on May 12 with UNESCO Goodwill Ambassador Ara Abrahamyan, the President of the Union of Armenians of Russia.
During the meeting Abrahamyan presented the May 12-14 Destinies are Different, Victory is One conference that is held in Armenia, according to a press release of Hakobyan’s office.
Hakobyan presented the activities of the charitable foundations and the sides discussed directions for future cooperation.