Երևանում 14-ամյա Սուսաննա Մովսիսյանը որոնվում է որպես անհետ կորած
ԵՐԵՎԱՆ, 30 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ոստիկանության Էրեբունու բաժին մայիսի 28-ին մի կին հայտնել էր, որ իր դուստրը՝ 14-ամյա Սուսաննա Մովսիսյանը, նույն օրը դուրս է եկել մայրաքաղաքի Որմնադիրների փողոցում գտնվող իրենց տնից և չի վերադարձել։
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ՀՀ ոստիկանության լրատվական բաժնից, Սուսաննա Մովսիսյանի հասակը 155-160 սմ է, նա միջին կազմվածքով է, սև երկար մազերով և սև աչքերով։
Աղջկա գտնվելու վայրի վերաբերյալ տեղեկություն ունեցողներին ՀՀ Ոստիկանությունը խնդրում է դիմել ոստիկանության Էրեբունու կամ մոտակա բաժին:

YEREVAN, MAY 30, ARMENPRESS. The Yerevan Police Department (YPD) has launched a search for a missing minor.
On May 28, a woman reported to police that her 14-year-old daughter – Susanna Movsisyan – has gone missing. The woman said that the girl left their house and didn’t return.
YPD said that the girl is average built, with a height of about 155-160 cm, with long black hair and black eyes.
YPD asked anyone possessing any information about the whereabouts of the girl to contact police or visit the nearest police station.