Երևանում 14-ամյա Սուսաննա Մովսիսյանը որոնվում է որպես անհետ կորած
ԵՐԵՎԱՆ, 30 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ոստիկանության Էրեբունու բաժին մայիսի 28-ին մի կին հայտնել էր, որ իր դուստրը՝ 14-ամյա Սուսաննա Մովսիսյանը, նույն օրը դուրս է եկել մայրաքաղաքի Որմնադիրների փողոցում գտնվող իրենց տնից և չի վերադարձել։
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ՀՀ ոստիկանության լրատվական բաժնից, Սուսաննա Մովսիսյանի հասակը 155-160 սմ է, նա միջին կազմվածքով է, սև երկար մազերով և սև աչքերով։
Աղջկա գտնվելու վայրի վերաբերյալ տեղեկություն ունեցողներին ՀՀ Ոստիկանությունը խնդրում է դիմել ոստիկանության Էրեբունու կամ մոտակա բաժին:

14-летняя Сусанна Мовсисян разыскивается как без вести пропавшая
В Ереване разыскивается как без вести пропавшая14-летняя Сусанна Мовсисян. Об этом «Арменпресс» сообщили в управлении по информации и связям с общественностью полиции Армении.
Как сказано в сообщении, 28-го мая в Эребунийское отделение полиции обратилась женщина и заявила, что ее дочь – 14-летняя Сусанна Мовсисян, в тот же день около 8-ми часов вышла из их дома по адресу на улице Вормнадирнери в Ереване, и не вернулась.
Полиция сообщает приметы Сусанны Мовсисян: рост - 155-160 см, среднего телосложения, с длинными черными волосами и темными глазами.
Тех, кто располагает информацией о ее местонахождении, просят обратиться в ближайшее отделение полиции или позвонить по телефонам полиции.