Էլթոն Ջոնը  երջանիկ է Հայաստանում դրական փոփոխությունների մասը լինելու համար
ԵՐԵՎԱՆ, 27 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հանրահայտ բրիտանացի երգիչ Էլթոն Ջոնը, որը ՀՀ նախագահ Արմեն Սարգսյանի հրավերով մայիսի 26-ին ժամանել է Հայաստան, նշեց, որ ՀՀ նախագահ Արմեն Սարգսյանը և ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը մեծ փոփոխություններ են նախաձեռնել Հայաստանում, և ինքը երջանիկ է, որ նախատեսվող փոփոխությունների ցունամիի մի մասն է:
«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ` այս մասին մայիսի 27-ին «Երևան, իմ սեր» հիմնադրամում լրագրողների հետ ունեցած կարճատև հանդիպմանն ասաց երաժիշտը:
Անդրադառնալով Հայաստանի ապագային՝ Ջոնը շեշտեց, որ միանգամից հնարավոր չէ ամեն բան փոխել, պետք է քայլ առ քայլ գնալ բարեփոխումների:
Բրիտանցի երգիչ Էլթոն Ջոնը, Հայաստանի նախագահ Արմեն Սարգսյանն ու Starkey հիմնադրամի ղեկավար Ուիլյամ Օսթինը ժամանել են«Հայկ եւ Էլզա Տիտիզեան մանկական վերականգնողական կենտրոն»:

Элтон Джон счастлив  чувствовать себя частью позитивных перемен в Армении
Известный британский певец и композитор Элтон Джон, прибывший в Армению 26 мая по приглашению президента Армена Саркисяна, отметил, что президент Саркисян и премьер-министр Пашинян предприняли грандиозные перемены в Армении и что он счастлив быть частью позитивных перемен в Армении.
Как передает Арменпресс, так сказал певец во время краткой встречи с журналистами в Фонде «Армения, любовь моя».
Говоря о будущем Армении, он заметил: сразу изменить все невозможно, нужно идти к цели шаг за шагом.
Элтон Джог, президент Армен Саркисян и глава фонда Starkey Уильям Остин посетили детский реабилитационный центр «Айк и Эльза Титизян».