Նոր Samsung Galaxy A27՝ Ucom-ի «Վերադարձ դպրոց 2026» հատուկ առաջարկի շրջանակում
Նոր ուսումնական տարվան ընդառաջ Ucom-ը ներկայացնում է «Վերադարձ դպրոց 2026» հատուկ առաջարկը՝ հնարավորություն տալով հատուկ պայմաններով և լրացուցիչ առավելություններով ձեռք բերել նոր Samsung Galaxy A27 5G սմարթֆոնը։ Մինչև հոկտեմբերի 10-ը Ucom-ից Samsung Galaxy A27 ձեռք բերող բաժանորդները կստանան նաև Samsung Galaxy Buds Core բրենդային ականջակալ, ինչպես նաև Level Up+ 3000 սակագնային պլանով գեղեցիկ հեռախոսահամար՝ 2 ամիս անվճար։
Samsung Galaxy A27-ը համատեղում է ժամանակակից դիզայնը, 5G կապի հնարավորությունը և առօրյա օգտագործման համար պահանջված տեխնիկական բնութագրերը։ Սմարթֆոնն ունի 6.7 դյույմանոց Super AMOLED էկրան, 50 ՄՊ հիմնական տեսախցիկ, 5000 մԱժ մարտկոց և AI գործառույթներ։ Այն հասանելի է 6ԳԲ / 128ԳԲ և 8ԳԲ / 256ԳԲ հիշողության տարբերակներով՝ բաց վարդագույն, սև և կապույտ գույներով։
«Նոր ուսումնական տարին նոր նպատակների ու հնարավորությունների շրջան է, և մեզ համար կարևոր է այդ փուլում մեր բաժանորդների կողքին լինել՝ ժամանակակից տեխնոլոգիաները դարձնելով առավել հասանելի։ Ucom-ում մենք շարունակաբար ձևավորում ենք առաջարկներ, որոնք համադրում են նորարարական լուծումները, հարմար պայմաններն ու իրական արժեքը՝ օգնելով մարդկանց ավելի արդյունավետ օգտվել թվային հնարավորություններից ուսման, աշխատանքի, հաղորդակցության և առօրյա կյանքի տարբեր իրավիճակներում»,-նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Նոր սմարթֆոնը նախատեսված է հատկապես նրանց համար, ովքեր մեկ սարքում փնտրում են ուսման, շփման, ժամանցի և ամենօրյա գործերի համար անհրաժեշտ հնարավորությունների լավ համադրություն։ Մեծ ու որակյալ էկրանը հարմար է տեսանյութեր և ուսումնական նյութեր դիտելու համար, 50 ՄՊ տեսախցիկը՝ լուսանկարներ ու տեսանյութեր ստեղծելու, իսկ տարողունակ մարտկոցը՝ սմարթֆոնն օրվա ընթացքում ակտիվ օգտագործելու համար։ 5G և AI հնարավորությունները լրացնում են ժամանակակից օգտատիրոջ համար անհրաժեշտ ֆունկցիոնալությունը։
Առաջարկի շրջանակում Samsung Galaxy A27-ի 6 ԳԲ / 128 ԳԲ և 8 ԳԲ / 256 ԳԲ տարբերակները հասանելի են համապատասխանաբար 122 900 և 141 900 դրամով, ինչպես կանխիկ, այնպես էլ ապառիկ՝ սկսած 2560 դրամից, 0%-0%-0% պայմանով առաջին 8 ամիսների համար։
Samsung Galaxy Buds Core բրենդային ականջակալը լրացնում է առաջարկը՝ սմարթֆոնն առավել հարմար դարձնելով երաժշտություն լսելու, տեսանյութեր դիտելու, առցանց դասերին միանալու կամ զանգեր կատարելու համար։ Իսկ Level Up+ 3000 սակագնային պլանով գեղեցիկ հեռախոսահամարը հնարավորություն է տալիս նոր սմարթֆոնն անմիջապես օգտագործել Ucom-ի կապի ծառայություններով՝ առաջին 2 ամիսն անվճար։
«Վերադարձ դպրոց 2026»  առաջարկը գործում է 2026 թվականի օգոստոսի 10-ից մինչև հոկտեմբերի 10-ը Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման կենտրոններում և առցանց խանութում https://shop.ucom.am/am/։

New Samsung Galaxy A27 as part of Ucom’s special “Back to School 2026” offer
Ahead of the new academic year, Ucom is introducing its special “Back to School 2026” offer, providing customers with an opportunity to purchase the new Samsung Galaxy A27 5G smartphone on special terms and with additional benefits. Until October 10, customers purchasing a Samsung Galaxy A27 from Ucom will also receive Samsung Galaxy Buds Core branded earbuds, as well as a premium phone number with the Level Up+ 3000 tariff plan, free for 2 months.
Samsung Galaxy A27 combines modern design, 5G connectivity and technical features tailored to everyday use. The smartphone features a 6.7-inch Super AMOLED display, a 50 MP main camera, a 5000 mAh battery and AI-powered features. It is available in 6 GB / 128 GB and 8 GB / 256 GB memory configurations and in Light Pink, Black and Blue.
“The new academic year is a time for new goals and opportunities, and it is important for us to stand by our customers at this stage by making modern technologies more accessible. At Ucom, we continuously develop offers that combine innovative solutions, convenient terms and real value, helping people make more effective use of digital opportunities in education, work, communication and various aspects of everyday life,” said Ralph Yirikian, General Director of Ucom.
The new smartphone is particularly well suited for those looking for a single device that combines the capabilities needed for studying, communication, entertainment and everyday tasks. Its large, high-quality display is convenient for watching videos and viewing educational content, the 50 MP camera is ideal for taking photos and recording videos, while the high-capacity battery supports active smartphone use throughout the day. 5G connectivity and AI features further enhance the functionality expected by today’s users.
As part of the offer, the 6 GB / 128 GB and 8 GB / 256 GB versions of the Samsung Galaxy A27 are available for AMD 122 900 and AMD 141 900, respectively. The smartphone can be purchased either in cash or in installments, with monthly payments starting from AMD 2,560, under 0%-0%-0% terms for the first 8 months.
The Samsung Galaxy Buds Core branded earbuds complement the offer, making the smartphone even more convenient for listening to music, watching videos, joining online classes or making calls. The premium phone number with the Level Up+ 3000 tariff plan allows customers to start using Ucom’s connectivity services with their new smartphone right away, with the first 2 months free of charge.
The “Back to School 2026” offer is valid from August 10 to October 10, 2026, at Ucom sales and service centers and the company’s online store.