Եղվարդում Երևանյան 3/47 հասցեում վերաբացվեց Ucom-ի Վաճառքի և սպասարկման կենտրոնը
Եղվարդում Ucom-ի վաճառքի և սպասարկման կենտրոնը հաճախորդներին կընդունի նոր՝ Երևանյան 3/47 հասցեում։ Կենտրոնը տեղափոխվել է ավելի հարմարավետ միջավայր՝ բաժանորդներին մատուցվող ծառայություններն առավել հասանելի և արդյունավետ դարձնելու նպատակով։
Վաճառքի և սպասարկման նորացված կենտրոնը ձևավորվել է որպես մեկ միասնական հարթակ, որտեղ բաժանորդը կարող է ոչ միայն միանալ ծառայություններին կամ ստանալ խորհրդատվություն, այլև տեղում ծանոթանալ Ucom-ի ամբողջական թվային էկոհամակարգին՝ ֆիքսված ինտերնետից և շարժական կապից մինչև հեռուստատեսություն, Wi-Fi լուծումներ և խելացի սարքեր։
«Մեր նպատակն է, որ Ucom-ի բաժանորդները Հայաստանի բոլոր համայնքներում ստանան նույն որակի սպասարկում և օգտվեն հարմարավետ, ժամանակակից միջավայրից։ Եղվարդի սպասարկման կենտրոնի տեղափոխումը նոր հասցե մեր հետևողական աշխատանքի մի մասն է՝ ուղղված սպասարկման ցանցի և հաճախորդների փորձառության բարելավմանը», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Երևանյան 3/47-ի սպասարկման սրահում՝ հուլիսի 20-ից օգոստոսի 31-ը ներառյալ, Unity ցանկացած սակագնային փաթեթին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում բաժանորդները կստանան այն 1 ամիս անվճար օգտագործելու հնարավորություն։ Միանալով Unity փաթեթին՝ բաժանորդը ստանում է ֆիքսված ինտերնետ, շարժական կապ և հեռուստատեսություն՝ մեկ փաթեթով և առավել մատչելի գնով։ Բացի այդ, մինչև հուլիսի 31-ը ներառյալ, բոլոր նրանք, ովքեր կգնեն ցանկացած սմարթֆոն, կստանան Canyon ապրանքանիշի անլար ականջակալ։
Ucom-ը շարունակում է զարգացնել և արդիականացնել իր վաճառքի և սպասարկման կենտրոնների ցանցը՝ բաժանորդներին առաջարկելով հասանելի, արագ և որակյալ սպասարկում ինչպես Երևանում, այնպես էլ Հայաստանի մարզերում։
Ծառայությունների հասանելիությունը երկրի բոլոր հատվածներում ապահովելու նպատակով Ucom-ն արդեն բացել է վաճառքի և սպասարկման 74 կենտրոն, որոնցից 52-ը գործում են մարզերում, իսկ 22-ը՝ Երևանում։

Центр продаж и обслуживания Ucom в Егварде возобновил работу по новому адресу —  ул. Ереванян, 3/47
Центр продаж и обслуживания Ucom в Егварде будет принимать клиентов по новому адресу: улица Ереванян, 3/47. Центр переехал в более просторное и удобное помещение, чтобы сделать обслуживание клиентов более доступным и эффективным.
Обновленный центр продаж и обслуживания организован как единое пространство, где клиенты могут не только подключить услуги или получить консультацию, но и ознакомиться со всей цифровой экосистемой Ucom — от фиксированного интернета и мобильной связи до телевидения, Wi-Fi-решений и умных устройств.
«Наша цель — обеспечить клиентам Ucom во всех населенных пунктах Армении одинаково высокий уровень обслуживания и комфортную современную среду. Переезд центра обслуживания в Егварде является частью нашей последовательной работы по развитию сети и улучшению клиентского опыта», — отметил генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
С 20 июля по 31 августа включительно клиенты, которые в центре обслуживания по адресу улица Ереванян, 3/47 подключатся к любому тарифному пакету Unity сроком на 12 месяцев, получат возможность пользоваться им бесплатно в течение одного месяца. Подключаясь к пакету Unity, клиент получает фиксированный интернет, мобильную связь и телевидение в рамках одного предложения по более выгодной цене. Кроме того, по 31 июля включительно все покупатели любого смартфона получат в подарок беспроводные наушники бренда Canyon.
Ucom продолжает развивать и модернизировать сеть центров продаж и обслуживания, предлагая клиентам  доступное, быстрое и качественное обслуживание как в Ереване, так и в регионах Армении.
Для обеспечения доступности услуг во всех частях страны Ucom уже открыл 74 центра продаж и обслуживания, 52 из которых расположены в регионах, а 22 — в Ереване.