Դեպի դպրոց 2025. HONOR 400 Lite 5G սմարթֆոնն ավելի հասանելի է Ucom-ի հատուկ առաջարկի շնորհիվ
Նոր ուսումնական տարվան ընդառաջ Ucom-ը հայտարարում է դպրոցականների և ուսանողների համար հատուկ առաջարկի մասին ։ «Շատ առավելություններ, մեկ սմարթֆոն» առաջարկի շնորհիվ  օգոստոսի 11-ից սեպտեմբերի 30-ը Ucom սպասարկման և վաճառքի կենտրոններից, ինչպես նաև առցանց, հնարավոր կլինի լավագույն պայմաններով ձեռք բերել HONOR 400 Lite 5G նոր սերնդի սմարթֆոնը։
Միայն Ucom-ում՝ հատուկ առաջարկի շրջանակներում, HONOR 400 Lite 5G սմարթֆոնի գնորդները կստանան HONOR Choice 2i բրենդային խելացի ժամացույց և 2 ամիս անվճար Level Up+ 3000 փաթեթով գեղեցիկ հեռախոսահամար՝ ամսական սկսած ընդամենը 2290 դրամից։   Սմարթֆոնը հնարավոր է ձեռք բերել ինչպես կանխիկ՝ 109 900 դրամով, այնպես էլ ապառիկի հատուկ պայմաններով՝ առաջին 8 ամսվա համար 0 տոկոս կանխավճարով, 0 տոկոս սպասարկման վճարով և 0 տոկոս տոկոսադրույքով։
«Ուսումնական տարվա մեկնարկը մեծ իրադարձություն է ամեն ընտանիքի համար: Ծնողները միշտ ձգտում են լավագույնն ապահովել ուսման մեջ իրենց զավակների հաջողության համար, լինի նա դպրոցական, թե՝ ուսանող։ Մենք՝ Ucom-ում հասկանում ենք այդ ձգտումը, և մեր հոգատարությունն ընդգծելու համար,  պատրաստել ենք կրթությունն ու տեխնոլոգիաները միավորող հատուկ առաջարկ։ Վերջին սերնդի այս սմարթֆոնը երիտասարդների համար հասանելի դարձնելով՝ նրանց հնարավորություն ենք տալիս ստանալու ոչ միայն ցանկալի, այլև իրապես օգտակար նվեր՝ շփվելու, սովորելու և զարգանալու համար», - նշեց Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Նշենք, որ HONOR 400 Lite  5G  նոր սերնդի տեխնիկապես հզոր սմարթֆոնն ունի 108 ՄՊ հիմնական տեսախցիկ, 5230 մԱժ մարտկոց, 8+8 ԳԲ օպերատիվ հիշողություն, 256 ԳԲ հիշողություն և 6․7 դյույմ AMOLED էկրան։

To celebrate the upcoming new academic year, Ucom is launching a special promotion for students. Thanks to the “Multiple benefits — one smartphone” campaign, the brand-new HONOR 400 Lite 5G smartphone will be available from August 11 to September 30 on the best terms at Ucom service and sales centers, as well as online.
Exclusively at Ucom, this special offer includes a free branded HONOR Choice 2i smartwatch and 2 months of free service, including a premium phone number, on the Level Up+ 3000 plan for just 2,290 AMD per month with the purchase of each HONOR 400 Lite 5G smartphone.
The smartphone can be purchased either outright, for 109,900 AMD, or through an installment plan with 0% down payment, 0% service fee, and 0% interest rate for the first 8 months.
“The start of the academic year is a significant event for every family. Parents always strive to provide their children with everything necessary for academic success—whether they are school or university students. At Ucom, we understand that aspiration, and to demonstrate our care, we've created a special offer, combining education and technology. By making this latest-generation smartphone accessible to young people, we’re giving them not only a desirable gift but also a truly useful tool for communication, education, and personal growth,” said Ralph Yirikian, General Director of Ucom.