ԱՊՀ ՄԽՎ էկոնոմիկայի և ֆինանսների հանձնաժողովը, ՀՀ ԱԺ պատգամավոր Սանդիկովի նախագահությամբ, ընդունել է օրենքների նախագծեր
ԵՐԵՎԱՆ, 23 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ ԱԺ «Քաղաքացիական պայմանագիր» խմբակցության պատգամավոր Ալեքսեյ Սանդիկովը մասնակցել է ԱՊՀ Միջխորհրդարանական վեհաժողովի էկոնոմիկայի և ֆինանսների մշտական հանձնաժողովի նիստին:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ՀՀ Ազգային ժողովից, վերոնշյալ հանձնաժողովի նախագահ Ալեքսեյ Սանդիկովը ողջունել է մասնակիցներին և ներկայացրել նիստի օրակարգը:

Под председательством депутата НС Армении Постоянная комиссия МПА СНГ по экономике и финансам приняла ряд проектов
Депутат фракции Национального Собрания Армении "Гражданский договор" Алексей Сандыков принял участие в заседании Постоянной комиссии МПА СНГ по экономике и финансам.
Как сообщили Арменпресс в Управлении по связям с общественностью и коммуникации аппарата НС Армении, председатель комиссии А.Сандыков приветствовал участников и представил повестку дня заседания.