ՀՀ է ժամանել ԱՄՆ Ներկայացուցիչների պալատի Ժողովրդավարական գործընկերության հանձնախմբի նախագահի գլխավորած պատվիրակությունը
ԵՐԵՎԱՆ, 17 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Երեւան հոկտեմբերի 17-ին ժամանել է ԱՄՆ Ներկայացուցիչների պալատի Ժողովրդավարական գործընկերության հանձնախմբի (ԺԳՀ) նախագահ Դեյվիդ Փրայսի գլխավորած կոնգրեսական պատվիրակությունը:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ՀՀ Ազգային ժողովից, հոկտեմբերի 18-ին տեղի կունենա ՀՀ ԱԺ արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի նախագահ Էդուարդ Աղաջանյանի եւ Դեյվիդ Փրայսի մամուլի ասուլիսը:
Ըստ աղբյուրի՝ Դեյվիդ Փրայսին ուղեկցում են Ներկայացուցիչների պալատի անդամներ Դիանա Դեգեթը, Ջիմ Քուփերը և Էնդի Լեվինը:

The delegation led by chairman of the House Democracy Partnership of US House of Representatives arrives in Armenia
YEREVAN, OCTOBER 17, ARMENPRESS. On October 17, the delegation led by the chairman of the House Democracy Partnership of the US House of Representatives, David Price, arrived in Yerevan.
As ARMENPRESS was informed from the National Assembly of Armenia, on October 18, the press conference of the chairman of the National Assembly Standing Committee on Foreign Relations Eduard Aghajanyan and David Price will take place.
David Price is accompanied by members of the House of Representatives Diana DeGette, Jim Cooper and Andy Levine.