Նիկոլ Փաշինյանն ուղիղ եթերում կպատասխանի լրատվամիջոցների և ՀԿ-ների ներկայացուցիչների հարցերին
ԵՐԵՎԱՆ, 22 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը նոյեմբերի 23-ին «Ֆեյսբուք»-ի իր էջի ուղիղ եթերում կպատասխանի լրատվամիջոցներրի և հասարակական կազմակերպությունների ներկայացուցիչների հարցերին: «Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ՝ Նիկոլ Փաշինյանն այս մասին գրել է «Ֆեյսբուք»-ի իր էջում:
«Սիրելի հայրենակիցներ, ԶԼՄ-ների եւ հասարակական կազմակերպությունների հարգելի ներկայացուցիչներ. վաղը՝ նոյեմբերի 23-ին, ժամը 20.00՝ ֆեյսբուքյան իմ այս էջի եթերում կպատասխանեմ լրատվամիջոցների եւ հասարակական կազմակերպությունների հարցերին:
ԶԼՄ-ները եւ հ/կ-ները այսօր մինչեւ ժամը 20.00-ն կարող են իրենց հարցերը ուղարկել [email protected] էլ. փոստին: Հարցուպատասխանի տեւողությունը կլինի 1.5-ից 2 ժամ»,- գրել է Փաշինյանը:

Никол Пашинян ответит на вопросы представителей СМИ и общественных организаций в прямом эфире
ЕРЕВАН, 22 НОЯБРЯ, АРМЕНПРЕСС. 23 ноября премьер-министр РА Никол Пашинян ответит на вопросы представителей СМИ и общественных организаций в прямом эфире на своей странице в Facebook. Об этом, как сообщает «Арменпресс», написал Никол Пашинян на своей странице в Facebook.
«Уважаемые соотечественники, уважаемые представители СМИ и общественных организаций. Завтра, 23 ноября, в 20.00 отвечу на вопросы СМИ и неправительственных организаций на моей странице в Facebook.
СМИ и общественные организации могут присылать свои вопросы на адрес [email protected] до 20:00 сегодня. Продолжительность сеанса вопросов и ответов составит от 1,5 до 2 часов», - написал Пашинян.