Հանրապետությունում օդի ջերմաստիճանը գիշերը կբարձրանա 5-8 աստիճանով
ԵՐԵՎԱՆ, 27 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հանրապետության տարածքում հոկտեմբերի 27-ի ցերեկը, հոկտեմբերի 28-ին, 31-ին, նոյեմբերի 1-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ: «Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ, Հիդրոօդերևութաբանության և մոնիթորինգի կենտրոնը տեղեկացնում է հոկտեմբերի 29-ին, 30-ին առանձին շրջաններում սպասվում են տեղումներ, լեռնային և նախալեռնային շրջաններում` ձյան տեսքով: Քամին հարավ-արևմտյան՝ 5-10մ/վ: Օդի ջերմաստիճանը հոկտեմբերի 29-31-ը գիշերը կբարձրանա 5-8 աստիճանով:
Մայրաքաղաքում հոկտեմբերի 27-ի ցերեկը, հոկտեմբերի 28-ին, 31-ին, նոյեմբերի 1-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ։ Հոկտեմբերի 29-ին և 30-ին սպասվում է անձրև:

Температура воздуха в Армении ночью повысится на 5-8 градусов
На территории Армении днем 27-го, 28-го, 31-го октября и 1-го ноября ожидается погода без осадков. Как передает «Арменпресс», Центр гидрометеорологии и мониторинга сообщает, что 29-го, 30-го октября в отдельных районах республики ожидаются осадки. В горных и предгорных районах - в виде снега. Ветер юго-западный с порывами до 5-10 м/с.
В Ереване днем 27-го, 28-го, 31-го октября, 1-го ноября дождей не ожидается. Температура воздуха ночью 29-31-го октября повысится на 5-8 градусов. 29-го и 30-го октября ожидаются дожди.