Նիկոլ Փաշինյանը և Աննա Հակոբյանը ներկա են գտնվել սոպրանո Լիաննա Հարությունյանի մենահամերգին
ԵՐԵՎԱՆ, 28 ՀՈՒՆԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը և տիկին Աննա Հակոբյանն Արամ Խաչատրյան համերգասրահում ներկա են գտնվել «Երևանյան հեռանկարներ» 19-րդ միջազգային փառատոնի շրջանակում տեղի ունեցած սոպրանո Լիաննա Հարությունյանի մենահամերգին, ով հանդես է եկել Հայաստանի ազգային ֆիլհարմոնիկ նվագախմբի հետ՝ գեղարվեստական ղեկավար և գլխավոր դիրիժոր Էդուարդ Թոփչյանի ղեկավարությամբ: Այս մասին «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ՀՀ վարչապետի աշխատակազմի տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից:
«Երևանյան հեռանկարներ» 19-րդ միջազգային փառատոնն անցկացվում է վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի բարձր հովանու ներքո:

YEREVAN, JUNE 28, ARMENPRESS. Prime Minister of Armenia Nikol Pashinyan and his wife Anna Hakobyan attended soprano Lianna Harutyunyan's solo concert at Aram Khachaturyan Concert Hall that took place in the sidelines of the 19th“Yerevan Perspectives” International Music Festival. Artistic director and principal conductor was Eduard Topchyan, ARMENPRESS was informed from the official website of the Prime Minister of Armenia.
The 19th“Yerevan Perspectives” International Music Festival is held under high auspices of Prime Minister Pashinyan.