Լևոն Մնացականյանը և Անջեյ Կասպշիկը քննարկել են հյուսիսարևելյան ուղղությամբ անցկացվելիք դիտարկման հետ կապված հարցեր
Լևոն Մնացականյանը և Անջեյ Կասպշիկը քննարկել են հյուսիսարևելյան ուղղությամբ
անցկացվելիք դիտարկման հետ կապված հարցեր
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 10 ՄԱՅԻՍԻ,  ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ԼՂՀ պաշտպանության նախարար, պաշտպանության բանակի հրամանատար, գեներալ-լեյտենանտ Լևոն Մնացականյանը մայիսի 10-ին ընդունել է ԵԱՀԿ գործող նախագահի անձնական ներկայացուցիչ, դեսպան Անջեյ Կասպշիկին:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ԼՂՀ պաշտպանության նախարարության մամուլի ծառայությունից, հանդիպման ընթացքում քննարկվել են ղարաբաղա-ադրբեջանական հակամարտ զորքերի շփման գծում տիրող իրավիճակի և մայիսի 11-ին հյուսիսարևելյան ուղղությամբ անցկացվելիք դիտարկման հետ կապված հարցեր:

Министр обороны НКР принял Личного представителя Действующего председателя ОБСЕ, посла Анджея Каспшика
Министр обороны НКР принял Личного представителя Действующего председателя
ОБСЕ, посла Анджея Каспшика
Министр обороны Нагорно-Карабахской Республики (Республики Арцах), генерал-лейтенант Левон Мнацаканян 10 мая принял Личного представителя Действующего председателя ОБСЕ, посла Анджея Каспшика.
Как сообщили Арменпресс в пресс-службе МО НКР, на встрече были обсуждены ситуация на карабахско-азербайджанской линии соприкосновения и вопросы, связанные с предстоящим 11 мая мониторингом на северо-восточном направлении.