Փոխվարչապետ Ավինյանը կմասնակցի ՎԶԵԲ Արևելյան գործընկերության առաջին ներդրումային գագաթնաժողովին
ԵՐԵՎԱՆ, 22 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանը Լոնդոնում կմասնակցի Վերակառուցման և զարգացման եվրոպական բանկի Արևելյան գործընկերության առաջին ներդրումային գագաթնաժողովին:
«Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ` այս մասին «Ֆեյսբուք»-ի իր էջում գրել է փոխվարչապետի մամուլի քարտուղար Վահան Հունանյանը:
«Նոյեմբերի 22-ին ՀՀ փոխվարչապետՏիգրան Ավինյանը, ով հանդիսանում է Վերակառուցման և զարգացման եվրոպական բանկում Հայաստանի կառավարիչը, աշխատանքային այցով լինելու է Լոնդոնում: Տիգրան Ավինյանը մասնակցելու է ՎԶԵԲ Արևելյան գործընկերության առաջին ներդրումային գագաթնաժողովին, ինչպես նաև հանդիպումներ է ունենալու Deutsche Bank-ի ու Goldman Sachs-ի ներկայացուցիչների հետ»,- գրել է Հունանյանը:

Вице-премьер Авинян примет участие в первом инвестиционном саммите Восточного партнерства ЕБРР
Вице-премьер Армении Тигран Авинян в Лондоне примет участие в первом инвестиционном саммите Восточного партнерства Европейского банка реконструкции и развития.
Как передает «Арменпресс», об этом на своей странице в Facebook написал пресс-секретарь вице-премьера Ваан Унанян.
“22 ноября вице-премьер Армении Тигран Авинян, который является управляющим со стороны Армении в Европейском банке реконструкции и развития, с рабочим визитом посетит Лондон. Тигран Авинян примет участие в первом инвестиционном саммите Восточного партнерства ЕБРР, а также проведет встречи с представителями Deutsche Bank и Goldman Sachs”, - написал Унанян.