Զոյա Բարսեղյանն ազատվել է ՀՀ կառավարության աշխատակազմի տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչության պետի պաշտոնից
ԵՐԵՎԱՆ, 8 ՄԱՅԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայաստանի Հանրապետության վարչապետի պաշտոնակատար Կարեն Կարապետյանը մայիսի 8-ին՝ լիազորությունները վայր դնելուց առաջ ընդունել է որոշում Զոյա Բարսեղյանին մայիսի 10-ից Հայաստանի Հանրապետության կառավարության աշխատակազմի տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչության պետի պաշտոնից ազատելու վերաբերյալ։ Ինչպես հաղորդում է «Արմենպրես»-ը, այս մասին որոշումը տեղադրված է e-gov.am կայքում:

Зоя Барсегян освобождена с должности начальника Управления информации и связей с общественностью правительства Армении
Перед тем, как сложить с себя полномочия и.и. премьер-министра Армении, Карен Карапетян 8 мая подписал решение об освобождении с 10 мая Зои Барсегян с должности начальника Управления информации и связей с общественностью правительства Армении. Как сообщает Арменпресс, об этом говорится на сайте e-gov.am.