Համացանցում հայտնվել Է Բայդենի լուսանկարը՝ ծծակը բերանին
ԵՐԵՎԱՆ, 10 ԱՊՐԻԼԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ԱՄՆ-ի փոխնախագահ Ջո Բայդենն անհարմար վիճակի մեջ Է հայտնվել Վաշինգտոնում Մեծ Բրիտանիայի դեսպանի նստավայրում կայացած պատվո արարողության ժամանակ, որտեղ Նյու Յորքի նախկին քաղաքագլուխ Մայքլ Բլումբերգը դարձել Է Բրիտանական կայսրության Գերազանցության շքանշանի պատվավոր ասպետ: Ինչպես հաղորդում Է «Արմենպրես»-ը՝ հղում անելով Fox News-ին, նա իր բերանն Է դրել 15-ամսյա երեխայի ծծակը:
Նախկին քաղաքապետը նստավայր Է ժամանել իր դստեր՝ Ջորջինա Բլումբերգի եւ թոռնիկի՝ Ջասպերի հետ: Արարողության ընթացքում Բայդենը որոշել Է պահել երեխային եւ գրկել Է նրան: Մի պահ փոխնախագահը տղայից վերցրել Է ծծակը, ինչով առաջացրել Է վերջինիս զարմանքը: Ջասպերի մայրը դա նկարել Է խցիկով, ինչից հետո լուսանկարը հրապարակել Facebook-ի իր Էջում: «Ի՞նչ անի տղան, երբ փոխնախագահը գողանում Է նրա ծծակը»,- գրել Է նա նկարի տակ:

Biden takes toddler's pacifier, sucks on it
YEREVAN, APRIL 10, ARMENPRESS: Vice President Joe Biden has been accused of putting his foot in his mouth before – but a toddler's pacifier? And not just any toddler–Jasper Michael Brown Quintana is the grandson of former New York City Mayor Michael Bloomberg, Armenpress reports, citing the Fox News.
Jasper’s mother, Georgina Bloomberg, posted a Facebook picture Wednesday showing the bemused, 15-month-old tot apparently trying to figure out what the veep was doing sucking on his pacifier.
"What's a boy to do when the Vice President steals your pacifier?"she wrote next to the photo.
Both Biden and Michael Bloomberg were attending a Washington ceremony at which Bloomberg was formally made an Honorary Knight Commander of the Most Excellent Order of the British Empire, according to the New York Post.