Բրազիլացի դեռահասը ջրատար խողովակի օգնությամբ մտել է Կրիստիանու Ռոնալդուի հյուրանոցային համարը
ԵՐԵՎԱՆ, 28 ՀՈՒՆԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Բրազիլացի 15-այմա դեռահաս Յագո Լեալը ջրատար խողովակի օգնությամբ կարողացել է մտնել Պորտուգալիայի հավաքականի և Մադրիդի «Ռեալ»-ի կիսապաշտպան Կրիստիանու Ռոնալդուի հյուրանոցային համարը: Ինչպես հաղորդում է «Արմենպրես»-ը, այս մասին տեղեկացնում է lenta.ru-ն:
Ֆուտբոլի Պորտուգալիայի ազգային հավաքականի ավագը, վերադառնալով իր համարը, դեռահասին տեսնելով, վախեցել է: Ռոնալդուն չի կանչել անվտանգության աշխատակիցներին և փոխարենը տղային է տվել իր ստորագրությամբ մի քանի լուսանկար:
«Ես պառկած էի Ռոնալդուի անկողնում, քանի որ գիտեի, որ նա այդտեղ քնել է: Երբ նա վերադարձավ համար, ես մահճակալի վրա պառկած էի: Նա բարի էր իմ հանդեպ: Նա ասաց, որ ավելի լավ է ես գնամ, բայց չկանչեց անվտանգության աշխատակիցներին»,- Globo Esporte-ի փոխանցմամբ` ասել է տղան:

Бразильский подросток забрался в номер к Роналду по водосточной трубе
Бразильский подросток попал в гостиничный номер капитана сборной Португалии Криштиану Роналду и напугал игрока, когда тот вернулся в свою комнату. Как передает Арменпресс, об этом сообщает Lenta.ru.Роналду не стал вызывать охрану, вместо этого он дал мальчику несколько автографов и сфотографировался с ним. Об этом сообщает издание Globo Esporte.
15-летний Яго Леаль спустился с крыши здания по водосточной трубе на балкон номера футболиста вместе со своим другом, но в комнату пошел один.
«Я лежал на кровати Роналду, потому что знал, что он спал в ней. Когда он вернулся в номер, я так и лежал на кровати. Он был добр ко мне. Он сказал, что мне лучше уйти, но не стал вызывать охрану», - сказал мальчик.