ՔՊ պատգամավորները կմասնակցեն Ուղղափառության միջխորհրդարանական վեհաժողովի միջազգային քարտուղարության նիստին
Ազգային ժողովի «Քաղաքացիական պայմանագիր» խմբակցության պատգամավորներ Սիսակ Գաբրիելյանն ու Հայկ Ցիրունյանը Հորդանանում կմասնակցեն Ուղղափառության միջխորհրդարանական վեհաժողովի միջազգային քարտուղարության նիստի աշխատանքներին։ «Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ՝ այս մասին կարգադրությունը ստորագրել է Ազգային ժողովի նախագահ Ալեն Սիմոնյանը։
Ուղղափառության միջխորհրդարանական վեհաժողովի միջազգային քարտուղարության նիստը տեղի է ունենալու նոյեմբերի 14-18-ը, Հորդանանի Հաշիմյան Թագավորության մայրաքաղաք Ամմանում։

Депутаты фракции «Гражданский договор» примут участие в заседании Международного секретариата Межпарламентской ассамблеи православия
Депутаты фракции «Гражданский договор» Национального Собрания Армении Сисак Габриелян и Айк Цирунян примут участие в работе заседания Международного секретариата Межпарламентской ассамблеи православия.
Заседание Международного секретариата Межпарламентской ассамблеи православия пройдет 14–18 ноября в Аммане, столице Иорданского Хашимитского Королевства.