ԵՐԵՎԱՆ, 5 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ։ «Յուքոմ» ընկերությունն ընդլայնել է շարժական ինտերնետի նոր`uHome առաջարկը, որի շնորհիվ ի լրումն տան մեջ արագ, կայուն և անսահմանափակ շարժական ինտերնետի բաժանորդները հնարավորություն կունենան ավելի մատչելի սակագներով օգտվել նաև Ucom շարժական կապի ձայնային ծառայության Level Up հետվճարային սակագնային պլաններից։ Մասնավորապես՝ միանալով uHome 8000 և uHome 10000 սակագնային փաթեթներից որևէ մեկին` բաժանորդները կստանան անսահմանափակ գերարագ ինտերնետ նոր՝ տան համար նախատեսված Wi-Fi սարքով, 100 SMS-հաղորդագրություն՝ տեղական համարներին ու Արցախ ուղարկելու համար, ինչպես նաև կօգտվեն Ucom շարժական կապի ձայնային ծառայության Level Up 3000 և Level Up 5500 հետվճարային սակագնային պլանների բոլոր ներառումներից ավելի մատչելի սակագնով: Ավելին, uHome 8000 և uHome 10000-ին միանալով՝ բաժանորդները կստանան մինչև 3 Սուպեր SIM քարտ հատուկ գնով ձեռք բերելու հնարավորություն՝ ընտանիքով կամ փոքր ձեռնարկատիրության աշխատակիցներով օգտվելու համար։
Մանրամասնենք, որ uHome 8000 սակագնային փաթեթին միանալիս բաժանորդներն ընդամենը 8000 դրամ ամսավճարի դիմաց կստանան անսահմանափակ գերարագ ինտերնետ նոր Wi-Fi սարքով, Level Up 3000 հետվճարային սակագնային պլանի բոլոր ներառումներից օգտվելու հնարավորություն, ինչպես նաև մինչև 3 Սուպեր SIM-քարտ՝ հատուկ գնով։ Դրա շնորհիվ ընդամենը 1500 դրամով ընտանիքի կամ փոքր ձեռնարկատիրության յուրաքանչյուր անդամ կունենա 500 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու համար, 10 ԳԲ գերարագ շարժական ինտերնետ, 28 հայտնի հավելվածներից օգտվելու հնարավորություն՝ առանց մեգաբայթերն սպառելու և 300 SMS՝ տեղական բոլոր ցանցեր ուղարկելու համար։
uHome 10000 սակագնային փաթեթին բաժանորդագրվելու դեպքում էլ ամսական 10000 դրամի դիմաց օգտատերերը կստանան անսահմանափակ գերարագ ինտերնետ նոր Wi-Fi սարքով, Level Up 5500 հետվճարային սակագնային պլանի բոլոր ներառումներից օգտվելու հնարավորություն և մինչև 3 Սուպեր SIM-քարտ հատուկ գնով։
«uHome-ը դառնում է լիարժեք կոնվերգենտ առաջարկ բոլոր նրանց համար, ովքեր իրենց մարզային տանը կամ ամառանոցում չունեն ֆիքսված կապ, Wi-Fi ցանց, կամ Unity փաթեթներից օգտվելու հնարավորություն։ Այս թարմացումը կշարունակի գոհացնել ընտանիքներին ու մարզային փոքր ձեռնարկատերերին, ում համար ինտերնետն առաջին անհրաժեշտություն է նոութբուքից, պլանշետից, հեռուստատեսությունից կամ խելացի տան պարագաներից լիարժեք օգտվելու, իսկ հատուկ գին ունեցող Սուպեր SIM քարտերով տրամադրվող հեռախոսակապը՝ տան անդամների ու գործընկերների հետ մշտական կապի մեջ մնալու համար», - նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրենՌալֆ Յիրիկյանը։
Հավելենք, որ uHome ծառայությանը կարելի է միանալ առնվազն 12 ամսով, իսկ դրա դիմաց վճարումն իրականացնելու համար պետք է մտապահել ընդամենը մեկ հիմնական հեռախոսահամար։

Компания «Ucom» расширила новоепредложение мобильного интернета uHome, благодаря которому, помимо быстрого, стабильного и безлимитного мобильного интернета в доме, абоненты получат возможность воспользоваться также постоплатными тарифными планами Level Up услуги голосовой мобильной связи от Ucom, причем по более доступным ценам. В частности, подключившись к одному из тарифных пакетов uHome 8000 или uHome 10000, абоненты будут получать безлимитный высокоскоростной домашний интернет через новое устройство Wi-Fi, 100 SMS-сообщений для отправки на местные номера и в Арцах, а также по более доступным ценам воспользуются всеми вложениями тарифных планов Level Up 3000 и Level Up 5500 услуги голосовой мобильной связи от Ucom. Кроме того, подключившись к uHome 8000 и uHome 10000, абоненты получат возможность приобрести до 3-х Super SIM-карт по специальной цене для членов семьи или сотрудников малого бизнеса.
Поясним, что при подключении к тарифному пакету uHome 8000 за ежемесячную плату всего в 8000 драмов абоненты будут получать безлимитный высокоскоростной интернет посредством нового устройства Wi-Fi, воспользуются всеми вложениями постоплатного тарифного плана Level Up 3000, а также получат возможность приобрести до 3-х Super SIM-карт по специальной цене. Благодаря этому всего за 1500 драмов каждый член семьи или малого бизнеса будет получать 500 минут для звонков во все местные сети, в Арцах, США и Канаду, 10 ГБ высокоскоростного мобильного интернета, возможность пользоваться 28 популярными приложениями без расходования мегабайтов и 300 SMS-сообщений во все местные сети.
В случае подписки на тарифный пакет uHome 10000 за 10000 драмов в месяц пользователи получат безлимитный высокоскоростной интернет посредством нового устройства Wi-Fi, воспользуются всеми вложениями постоплатного тарифного плана Level Up 5500, а также получат возможность приобрести до 3-х Super SIM-карт по специальной цене.
«uHome превращается в мобильное конвергентное решение для людей, не имеющих доступа к фиксированному интернету, сети Wi-Fi или возможности воспользоваться пакетами Unity в своих загородных домах. Это обновление будет и дальше приносить радость семьям и малому бизнесу в регионах, где интернет является просто необходимостью, позволяя им в полной мере использовать ноутбуки, планшеты, телевизоры, устройства «умного дома», а также абоненты смогут воспользоваться телефонными услугами, предлагаемыми через карты Super SIM по специальным тарифам, что дает возможность бесперебойной связи с семьей и коллегами», - отметил генеральный директор компании UcomРальф Йирикян.
Добавим, что к услуге uHome можно подключиться минимум на 12 месяцев, а чтобы оплатить ее, нужно запомнить только один основной номер телефона.