Արայիկ Հարությունյանը ծանոթացել է «Մանկական Եվրատեսիլ-2022»-ի նախապատրաստական աշխատանքներին
ԵՐԵՎԱՆ, 1 ԴԵԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ:Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար, «Մանկական Եվրատեսիլ-2022» երգի մրցույթի նախապատրաստման և կազմակերպման հանձնաժողովի նախագահ Արայիկ Հարությունյանն այսօր այցելել է Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիր, ծանոթացել մրցույթի անցկացմանն ընդառաջ համալիրում իրականացվող աշխատանքների ընթացքին:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ՀՀ կառավարության տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից, շրջայցի ընթացքում Արայիկ Հարությունյանին ներկայացվել են դեկտեմբերի 11-ին անցկացվելիք միջոցառման կազմակերպմանն ուղղված ընթացիկ և արդեն ավարտված աշխատանքները:
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավարը հանձնարարել է «Մանկական Եվրատեսիլ-2022»-ը բարձր մակարդակով անցկացնելու համար անհրաժեշտ աշխատանքներն ավարտել սահմանված ժամկետներում:

Arayik Harutyunyan gets acquainted with the preparations for "Junior Eurovision-2022"
YEREVAN, DECEMBER 1, ARMENPRESS. Arayik Harutyunyan, Chief of Staff of the Prime Minister, the Chairman of the Committee for the Preparation and Organization of the Junior Eurovision Song Contest 2022, today visited Karen Demirchyan Sports and Concert Complex and got acquainted with the progress of the works carried out in the complex ahead of the contest, ARMENPRESS was informed from the press service of the Government.
During the tour, Arayik Harutyunyan was presented with the ongoing and already completed works for organizing the event to be held on December 11.
The Chief of Staff of the Prime Minister instructed to complete the works necessary for holding the Junior Eurovision Song Contest 2022 at a high level within the specified time.