Արցախի նախագահը, ԱԽ քարտուղարն ու ԱԳ նախարարը քննարկել են արտաքին քաղաքական վերջին զարգացումները
ԵՐԵՎԱՆ, 29 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Արցախի Հանրապետության նախագահ Արայիկ Հարությունյանը հոկտեմբերի 29-ին հանդիպել է Արցախի Ազգային ժողովի քաղաքական ուժերի ներկայացուցիչների հետ:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին հայտնում են Արցախի նախագահի աշխատակազմից, քննարկվել են Արցախի Հանրապետության շուրջ տեղի ունեցող արտաքին քաղաքական վերջին զարգացումները և Արցախի իշխանությունների գործողություններն այդ առումով:
Հանդիպմանը մասնակցել են նաև Արցախի նախագահի աշխատակազմի ղեկավար Կարեն Շահրամանյանը, անվտանգության խորհրդի քարտուղար Վիտալի Բալասանյանը, արտաքին գործերի նախարար Դավիթ Բաբայանը:

YEREVAN, OCTOBER 29, ARMENPRESS. President of Artsakh Arayik Harutyunyan met with representatives of the political forces of the Artsakh Parliament on October 29.
The latest foreign political developments taking place around Artsakh and the Artsakh government’s actions in this regard were discussed, the presidency said in a press release.
Chief of Staff of the Artsakh presidency Karen Shahramanyan, Secretary of the Security Council of Artsakh Vitaly Balasanyan and Foreign Minister of Artsakh Davit Babayan also participated in the meeting.