«Արմենիա» ընկերությունն իրականացնելու է Երևան-Վորոնեժ-Երևան և Երևան-Թել Ավիվ-Երևան չվերթրներ
ԵՐԵՎԱՆ, 27 ԱՊՐԻԼԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ։ «Արմենիա» ավիաընկերությունը ծրագրում է մայիսի 17-ին իրականացնել 2 չվերթ Երևան-Վորոնեժ-Երևան, Երևան-Թել Ավիվ-Երևան ուղղություններով: «Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ՝ այս մասին տեղեկացնում է ավիաընկերության փոխտնօրեն Գևորգ Խաչատրյանը։
«Տոմսերի հերթագրման և պահանջարկը հասկանալու համար խնդրում ենք հայտը ներկայացնել [email protected] կամ [email protected] հասցեներին կամ զանգահարել 011747777 հեռախոսահամարին մինչև ապրիլի 30-ը ներառյալ: Կարևոր է իմանալ, որ ՀՀ-ից ՌԴ կամ Իսրայել կարող են մեկնել բացառապես տվյալ երկրի քաղաքացիություն կամ ժամանակավոր կացություն ունեցող քաղաքացիները, իսկ ՀՀ կարող են ժամանել միայն ՀՀ քաղաքացիները: Բոլոր այն քաղաքացիները, ովքեր արդեն իսկ ունեն ձեռք բերված ավիատոմսեր մարտի և ապրիլի համար, կարող են փոխարինել իրենց տոմսերը հիշյալ չվերթի տոմսերով առանց հավելյալ տուգանքի»,- գրել է Խաչատրյանը:
Ավիաընկերության փոխտնօրենը նաև հայտնել է նաև, որ ավիատոմսերի վաճառքը կիրականացվի բացառապես ավիաընկերության պաշտոնական կայքում: Արտակարգ իրավիճակի երկարացման կամ պարտադիր մեկուսացման պայմանների առկայության դեպքում, չվերթը իրագործվելու է միայն ՀՀ ԱԳՆ-ի հետ համաձայնեցնելով:

Авиакомпания «Армения» планирует осуществить рейсы Ереван-Воронеж-Ереван и Ереван-Тель-Авив-Ереван
Авиакомпания «Армения» планирует 17 мая осуществить два рейса - Ереван-Воронеж-Ереван и Ереван-Тель-Авив-Ереван. Как передает Арменпресс, об этом сообщил заместитель директора авиакомпании Геворг Хачатрян.
Для покупки билетов нужно до 30 апреля отправить запросы по эл.почте ([email protected] или [email protected]) или позвонить по номеру: 011747777.
Важно знать, что только граждане данной страны могут выехать из Армении в Россию или Израиль, и только граждане Армении могут приехать в Армению. Все граждане, которые уже приобрели авиабилеты на март-апрель, могут заменить свои билеты на указанные рейсы без дополнительного штрафа.
Он также сообщил, что продажа авиабилетов будет осуществляться исключительно на официальном сайте авиакомпании.