Արմեն Ղուլարյանը նշանակվեց Քաղաքաշինության կոմիտեի նախագահ
ԵՐԵՎԱՆ, 27 ՀՈՒՆՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Արմեն Ղուլարյանը նշանակվեց Քաղաքաշինության կոմիտեի նախագահ: Ինչպես փոխանցում է «Արմենպրես»-ը, այդ մասին որոշումն ընդունվեց կառավարության նիստում:
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը հիշեցրեց, որ Ղուլարյանն արդեն բավականին երկար ժամանակ կատարում է կոմիտեի նախագահի պարտականությունները և նրան մաղթեց հաջողություններ:
Իր հերթին Ղուլարյանը շնորհակալություն հայտնեց վստահության համար և նշեց, որ կոմիտեի աշխատակազմի և մասնագիտական հանրության հետ համագործակցությամբ կիրականացնեն բոլոր այն խնդիրները, որոնք կդրվեն կոմիտեի առաջ:

Армен Гуларян назначен председателем Комитета по градостроительству
Армен Гуларян назначен председателем Комитета по градостроительству. Как передает Арменпресс, это решение принято на заседании правительства.
Премьер-министр Никол Пашинян напомнил, что Гуларян уже довольно долгое время выполняет обязанности председателя комитета и пожелал ему успехов.
В свою очередь, Гуларян поблагодарил за оказанное доверие и отметил, что в сотрудничестве с аппаратом комитета и профессиональным сообществом будут реализованы все те задачи, которые будут ставиться перед комитетом.