Վահե Ղազարյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Արցախի ոստիկանության օրվա առթիվ
ԵՐԵՎԱՆ, 30 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայաստանի Հանրապետության ոստիկանության պետ Վահե Ղազարյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Արցախի Հանրապետության ոստիկանության օրվա առթիվ: «Արմենպրես»-ը ներկայացնում է ՀՀ ոստիկանության պետի ուղերձը.
«Հայաստանի Հանրապետության ոստիկանության կոլեգիայի անունից և անձամբ շնորհավորում եմ Արցախի Հանրապետության ոստիկանության օրվա առթիվ:
Արցախի ոստիկանները միշտ հանցավորության դեմ պայքարի առաջին գծում են, ինչպես Ազատամարտի առաջնագծում եղան և այս ծանրագույն օրերին էլ իրենց կյանքն են դնում Հայրենիքի պաշտպանության զոհասեղանին։
Անգնահատելի է Արցախի ոստիկանների ներդրումը օրինականության ամրապնդման և քաղաքացիների իրավունքների պաշտպանության գործում:
Համոզված եմ, որ Արցախի Հանրապետության ոստիկանությունը շարունակելու է իր առաքելության իրագործումը՝ հանուն Հայրենիքի ու Ժողովրդի:

YEREVAN, NOVEMBER 30, ARMENPRESS. Police Chief of Armenia Vahe Ghazaryan has addressed a congratulatory message on the occasion of the Day of Police of Artsakh.
“On behalf of the Board of the Police of Armenia and myself personally I offer congratulations on the Police Day of the Republic of Artsakh.
The police officers of Artsakh always stand on the frontline of the fight against crime, as they were in the liberation war frontline and during these difficult days as well they are sacrificing their lives for the defense of the Homeland.
The contribution of the Artsakh police officers to the strengthening of legality and defense of citizens’ rights is invaluable.
I am confident that the Police of Artsakh will continue fulfilling its mission for the sake of the Homeland and the people.