ԻՀԱԿ-ի տնօրենի պաշտոնակատարն անդրադարձել է իր անձի շուրջ բարձրացած աղմուկին
ԵՐԵՎԱՆ, 3 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ինֆեկցիոն հիվանդությունների ազգային կենտրոնի տնօրենի պաշտոնակատար Հովհաննես Մադոյանն անդրադարձել է իր անձի շուրջ բարձրացած աղմուկին:
«Արմենպրես»-ի մամուլի սրահում կայացած ասուլիսի ժամանակ Մադոյանն ասաց, որ իր կենսագրությունը բավականին թափանցիկ է և իր բոլոր աշխատատեղերի և ժամկետների մասին ինֆորմացիան հասանելի է «Ֆեյսբուքի» իր էջում:
«Չէի ցանկանա խոսել այդ աղմուկի մասին, քանի որ աղմուկ բարձրացնողը ցանկացած պարագայում կբարձրացնի: Իմ կենսագրությունը բավականին թափանցիկ է: Ես կասեմ, որ պատահական մարդ չեմ այս ոլորտում, իսկ «Նորք» ինֆեկցիոն կլինիկական հիվանդանոցի աշխատողներն բժշկի վայել են պահել իրենց, միանգամից դրսևորվել են աշխատանքային հարաբերություններ»,- նշեց Մադոյանը։
Նրա խոսքով՝ հենց առաջին րոպեից «Նորք» ԻԿՀ-ի բժիշկների հետ սկսել են քննարկել, թե ինչպես պետք է ծավալեն աշխատանքները:

И. о. директора НЦИБ коснулся разговоров вокруг его личности
Исполняющий обязанности директора Национального центра инфекционных заболеваний Ованнес Мадоян коснулся разговоров вокруг его личности.
Во время пресс-конференции в зале «Арменпресс» Мадоян сказал, что его биография достаточно прозрачна, и информация о его местах работы и сроках доступна на его странице в Facebook.
“Я бы не хотел говорить об этом, поскольку поднимающий шум поднимет его в любом случае. Моя биография довольно прозрачна. Я скажу, что я не случайный человек в этой сфере, а сотрудники инфекционной клинической больницы “Норк” повели себя как достойные врачи, сразу же установились рабочие отношения”, - отметил Мадоян.