ՊԵԿ նախագահի տեղակալը ՌԴ-ում կմասնակցի ԱՊՀ երկրների հարկային ղեկավարների համակարգող խորհրդի նիստին
ԵՐԵՎԱՆ, 8 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ՀՀ Պետական եկամուտների կոմիտեի նախագահի տեղակալ Միքայել Փաշայանը Մոսկվայում կմասնակցի Անկախ պետությունների համագործակցության մասնակից պետությունների հարկային ծառայությունների ղեկավարների համակարգող խորհրդի 26-րդ նիստին:
«Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ` այս մասին ՀՀ վարչապետի որոշումը հրապարակված է կառավարության պաշտոնական e-gov.am կայքում:
«Անկախ պետությունների համագործակցության մասնակից պետությունների հարկային ծառայությունների ղեկավարների համակարգող խորհրդի 26-րդ նիստին մասնակցելու նպատակով Հայաստանի Հանրապետության պետական եկամուտների կոմիտեի նախագահի տեղակալ Միքայել Փաշայանին 2019 թվականի նոյեմբերի 19-21-ը գործուղել Ռուսաստանի Դաշնություն (Մոսկվա)»,- նշված է որոշման տեքստում:

Зампредседателя КГД примет участие в заседании Координационного совета налоговых руководителей
Заместитель председателя Комитета по государственным доходам Армении Микаел Пашаян примет участие в XXVI заседании Координационного совета руководителей налоговых служб государств-участников Содружества независимых государств.
Как передает «Арменпресс», об этом говорится в официальном сообщении правительства Армении на сайте e-gov.am.
“Для участия в XXVI заседании Координационного совета руководителей налоговых служб государств-участников Содружества независимых государств заместитель председателя Комитета государственных доходов Республики Армения Микаел Пашаян с 19 по 21 ноября 2019 года командирован в Российскую Федерацию (Москву)”, - говорится в тексте сообщения.