ԱՄՆ-ում դպրոցականը պաշտպան Է կանգնել քրոջն ըմբշամարտի մրցման ժամանակ
ԵՐԵՎԱՆ, 14 ԴԵԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Սոցիալական ցանցերի օգտատերերն ըստ արժանվույն են գնահատել ամերիկացի տղայի արարքը, որը պաշտպան Է կանգնել իր ավագ քրոջը՝ կարծելով, թե նրան ծեծում են: Խոսքն այն տեսանյութի մասին Է, որը նկարահանել Է Ինդիանայի նահանգի բնակչուհի Թորի Փրենդերգասթը, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը:
Տեսահոլովակում ներկայացված աղջիկն ըմբշամարտի մրցումների Էր մասնակցում եւ պետք Է մենամարտեր տղայի հետ: Բայց հենց որ գոտեմարտն սկսվել Է, եւ մրցակիցը բռնել Է աղջկա ոտքից, մրցագորգ Է վազել նրա կրտսեր եղբայրը՝ բացականչելով՝ «Ձեռք մի տուր քրոջս»:
Տղային մրցագորգից դուրս են բերել համընդհանուր ծիծաղի եւ ծափողջույնների ներքո: «Օքեյ, սա այն լավագույնն Է, որ ես երբեւԷ տեսել եմ, դա զիլ Էր»,-ասել Է հանդիսականներից մեկը, հաղորդել Է ՌԻԱ Նովոստին:

В США дошкольник заступился за сестру во время состязания по борьбе
Пользователи соцсетей подостоинству оценили поступок американского мальчика, который заступился засвою старшую сестру, думая, что ее бьют. Речь идет овидео, снятом жительницей Индианы Тори Прендергаст, сообщает Арменпресс со ссылкой на РИА Новости.
Запечатленная вролике девочка участвовала всоревнованиях поборьбе идолжна была состязаться смальчиком. Однако кактолько поединок начался исоперник схватил девочку заногу, наковер выбежал ее маленький брат скриками "Не трогай мою сестру".
Под всеобщий смех иаплодисменты мальчика унесли. "Окей, это лучшее, что я когда-либо видел. Это было классно",— сказал один иззрителей.