Բակո Սահակյանը խորհրդակցություն է անցկացրել Հադրութի շրջանի համայնքների ղեկավարների հետ
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 4 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը նոյեմբերի 4-ին այցելել է Հադրութի շրջան եւ անցկացրել աշխատանքային խորհրդակցություն շրջվարչակազմի պատասխանատուների եւ համայնքների ղեկավարների մասնակցությամբ։
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից, քննարկվել են շրջանի սոցիալ-տնտեսական իրավիճակին եւ մի շարք ծրագրերի իրականացման ընթացքին վերաբերող հարցեր։
Երկրի ղեկավարը կարեւորել է աշխատանքների համակարգման բարձր մակարդակի պահպանումը եւ համապատասխան հանձնարարականներ տվել դրանց պատշաճ իրականացման ուղղությամբ։

Бако Саакян провел рабочее совещание с участием руководителей общин Гадрутского района
4 ноября Президент Республики Арцах Бако Саакян посетил Гадрутский район и провел там рабочее совещание с участием ответственных работников райадминистрации и руководителей общин.
Как сообщили Арменпресс в Главном информационном управлении аппарата президента Республики Арцах, были обсуждены вопросы, касающиеся социально-экономической ситуацииврайонеи хода осуществления ряда программ.
Глава государства отметил важность сохранения высокого уровня координации работ и дал соответствующие поручения по ихнадлежащемувыполнению.