Բակո Սահակյանը մասնակցել է Վազգեն Սարգսյանի անվան 8-րդ առանձին մոտոհրաձգային բրիգադի հիմնադրման 25-ամյակին
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 14 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հոկտեմբերի 14-ին հանրապետության բարձրաստիճան ղեկավարության եւ պաշտպանության բանակի բարձրագույն սպայական կազմի ուղեկցությամբ այցելել է Կենտրոնական պաշտպանական շրջանի` սպարապետ Վազգեն Սարգսյանի անվան 8-րդ առանձին մոտոհրաձգային բրիգադ եւ մասնակցել զորամիավորման հիմնադրման 25-ամյակին նվիրված հանդիսավոր միջոցառմանը: Այս մասին «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին ԱՀ նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:

President of Artsakh participates in solemn event marking 25th anniversary of 8th separate motorized brigade named after Sparapet Vazgen Sargsyan
YEREVAN, OCTOBER 14, ARMENPRESS. Artsakh Republic President Bako Sahakyan accompanied by high ranking state officials and supreme command staff of the Defense Army visited on October 14 the 8th separate motorized brigade named after Sparapet Vazgen Sargsyan located in the Central Defense Region and participated there in a solemn event marking the 25th anniversary of the unit's formation.