Արցախի Նախագահը խորհրդակցություն է հրավիրել շրջվարչակազմերի ղեկավարների մասնակցությամբ
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 10 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ:Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հոկտեմբերի 10-ին աշխատանքային խորհրդակցություն է հրավիրել շրջվարչակազմերի ղեկավարների մասնակցությամբ:
Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից, քննարկվել են շրջաններում գյուղատնտեսության զարգացմանն առնչվող մի շարք հարցեր:
Շրջվարչակազմերի ղեկավարները զեկուցել են ընթացիկ աշխատանքների մասին եւ ստացել Նախագահի համապատասխան հանձնարարականները դրանց պատշաճ իրականացման ուղղությամբ:

Artsakh’s President convokes consultation with heads of regional administrations
YEREVAN, OCTOBER 10, ARMENPRESS. Artsakh Republic President Bako Sahakyan convoked a working consultation with the participation of the heads of the regional administrations on October 10.
As ARMENPRESS was informed from the press service of Artsakh President’s Office, a range of issues related to the development of agriculture in the regions was on the agenda of the meeting.
The heads of regional administrations reported on the carried out activities and received appropriate instructions from the President on their proper implementation.