Քիմ Քարդաշյանի մայրը վթարի Է ենթարկվել իր Rolls-Royce ավտոմեքենան վարելիս
ԵՐԵՎԱՆ, 4 ՕԳՈՍՏՈՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ամերիկուհի հեռուստաաստղ Քիմ Քարդաշյանի մայրը վթարի Է ենթարկվել՝ գտնվելով իր Rolls-Royce ավտոմեքենայի ղեկի առջեւ: Նախնական տվյալներով՝ Քրիս Ջենները կոտրել Է դաստակը, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը՝ հղում անելով TMZ-ին:
60-ամյա Ջենների հետ ճանապարհատրանսպորտային պատահարը տեղի Է ունեցել օգոստոսի 3-ին Լոս Անջելեսի 101-րդ մայրուղում: Հրատարակության տվյալներով՝ նրա ավտոմեքենան բախվել Է Toyota Prius մակնիշի մարդատար ավտոմոբիլին: Պատահարի հետեւանքով գործել են Rolls-Royce-ի անվտանգության բարձերը: Թե ինչ Է տեղի ունեցել երկրորդ ավտոմեքենայի եւ նրա ուղեւորների հետ, չի հաղորդվում:
Ինչպես պատմել են Քարդաշյան ընտանիքի ներկայացուցիչները, Prius-ն անցել Է լուսացույցի կարմիր ազդանշանի տակով: Իրավապահ մարմիններում TMZ-ի աղբյուրը հայտարարել Է, որ ճանապարհատրանսպորտային պատահարի մեղավոր Է դարձել Toyota-ի վարորդը, որը վթարային իրավիճակ Է ստեղծել՝ փորձելով վազանցել Rolls-Royce-ին:
Ի պատասխան բաժանորդների հարցերի՝ Քրիս Ջենների դուստրը՝ Քայլին, Twitter սոցիալական ցանցի իր Էջում հայտնել Է, որ իր մոր առողջությանը վտանգ չի սպառնում:

Мать Ким Кардашьян попала в аварию за рулем Rolls-Royce
Мать американской телезвезды Ким Кардашьян попала в аварию, находясь за рулем своего автомобиля Rolls-Royce. По предварительным данным, Крис Дженнер сломала запястье, как сообщает Арменпресс, об этом передает TMZ.
ДТП с 60-летней Дженнер произошло в среду, 3 августа, на трассе 101 в Лос-Анджелесе. По информации издания, ее машина столкнулась с легковым автомобилем марки Toyota Prius. В результате случившегося у Rolls-Royce сработали подушки безопасности. Что произошло со вторым автомобилем и его пассажирами, не сообщается.
Как рассказали представители семьи Кардашьян, Prius проехала на красный сигнал светофора. Источник TMZ в правоохранительных органах заявил, что виновником ДТП стал водитель Toyota, который создал аварийную ситуацию, пытаясь обогнать Rolls-Royce.
В ответ на вопросы подписчиков дочь Крис Дженнер Кайли сообщила на своей странице в социальной сетиTwitter, что здоровью ее матери ничто не угрожает.