Քիմ Քարդաշյանի նմանակը մեկ տարվա ընթացքում ավելի քան 10 հազար դոլար Է վաստակել ժամադրություններից
ԵՐԵՎԱՆ, 30 ՄԱՐՏԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ԱՄՆ-ի Լոս Անջելես քաղաքի բնակչուհի Քրիստին Հեմը, որին համարում են ամերիկուհի հեռուստաաստղ Քիմ Քարդաշյանի նմանակը, մեկ տարվա ընթացքում ավելի քան 10 հազար դոլար Է ստացել այն տղամարդկանցից, ովքեր ցանկացել են նրա հետ ժամադրության գնալ»: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, գրել Է Daily Mail-ը:
2015 թվականին աղջիկը գրանցվել Է WhatsYourPrice.com կայքում, որի կանոններով՝ օգտատեր տղամարդիկ կարող են գումարներ դնել իրեն դուր եկած կնոջ համար: Եթե նշված գումարը փակում Է աճուրդը, տղամարդը կարող Է կնոջը տեսակցության հրավիրել՝ վճարելով ավելի վաղ առաջարկված գումարը: Հրատարակության տվյալներով՝ երկրպագուները պատրաստ են եղել 26-ամյա աղջկան վճարել միայն այն բանի համար, որ նա արտաքինով հիշեցնում Է Քարդաշյանին:
Լոս Անջելեսի բնակչուհին 200-ական դոլար Է վաստակում յուրաքանչյուր տեսակցության համար, նաեւ նրան շարունակ նվիրատվություններ են անում եւ վճարում են երկրում ճանապարհորդելու ծախսերը: Երկրպագուներից մեկն ամերիկուհուն 1,5 հազար դոլար Է տվել նրա նախագծի համար:
Հեմի խոսքով՝ իրեն հեռուստաաստղի հետ հաճախ են համեմատել դեռ մինչեւ ծանոթությունների կայքում գրանցվելը: «Քիմի՝ որպես գեղեցիկ եւ խելացի բիզնես-լեդիի կերպարն ինձ վրա ուժեղ դրական ազդեցություն Է ունեցել: Տղամարդկանց մեծամասնությունը, որոնք ինձ հրավիրում են, պարզապես հաճելի ընկերակցություն են փնտրում, որպեսզի ընթրեն եւ մի քիչ զրուցեն»,-ասել Է Հեմը:

Двойник Ким Кардашьян за год заработала больше 10 тысяч долларов на свиданиях
В Лос-Анджелесе (США) Кристин Хэм (Christine Ham), которую считают двойником американской телезвезды Ким Кардашьян, за год получила более 10 тысяч долларов от мужчин, пожелавших пойти с ней на свидание. Об этом пишет Daily Mail.
В 2015 году девушка зарегистрировалась на сайтеWhatsYourPrice.com, по правилам которого пользователи-мужчины могут делать ставки на понравившуюся женщину. Если указанная ставка закрывает аукцион, то мужчина может пригласить даму на свидание, заплатив предложенную ранее сумму. По информации издания, ухажеры готовы были платить 26-летней девушке только за то, что она внешне напоминает Кардашьян,сообщает Арменпресс со ссылкой на Lenta.ru.
Жительница Лос-Анджелеса зарабатывает по 200 долларов за каждое свидание, в том числе ей постоянно делают подарки и оплачивают путешествия по стране. Один из ухажеров дал американке 1,5 тысячи долларов для ее проекта. По словам Хэм, ее часто сравнивали с телезвездой еще до регистрации на сайте знакомств. «Образ Ким как прекрасной и умной бизнес-леди оказал на меня сильное положительное влияние. Большинство мужчин, которые меня приглашают просто ищут приятную компанию, чтобы поужинать и поболтатьե, — сказала Хэм.