Չնայած հղիության դժվարություններին, Քիմ Քարդաշյանն ուրախ Է, որ կրկին մայրանալու Է
ԵՐԵՎԱՆ, 6 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ամերիկացի հեռուստաաստղ Քիմ Քարդաշյանն իր հղիությունն անվանել Է կյանքի վատագույն փորձը: Այդ մասին նա բաժանորդներին տեղեկացրել Է KimKardashianWest.com իր նոր կայքում, որտեղ երկրպագուներին ներկայացրել Է անձնական կյանքի մանրամասները, հաղորդում Է «Արմենպրես»-ը՝ հղում անելով The Daily Mail-ին:
Քարդաշյանը վստահություն Է հայտնել, որ հղի լինելը զզվելի Է, եւ որ ինքը դրան պատրաստ չԷր, քանի որ իրեն ոչ ոք այդ մասին չի պատմել: 34-ամյա ամերիկուհին նաեւ հայտարարել Է, որ այլեւս իրեն սեքսուալ չի զգում: «Ես սկսել եմ շատ դժվարությամբ հագուստ ընտրել»,-նշել Է նա, պարզաբանելով, որ իր օրինակով ինքը ցանկանում Է ողջ ճշմարտությունը պատմել այն փոփոխությունների մասին, որոնք ինն ամսվա ընթացքում կատարվում են կնոջ հետ:
Ինչպես գրում Է The Daily Mail-ը, կայքում կարելի Է տեսնել հղի Քարդաշյանի լուսանկարն ու տեսագրությունը, իմանալ ամուսնու՝ ռեփեր Քանյե Ուեսթի հետ ունեցած նրա խնդիրների ու հարաբերությունների մասին: Նորացված բաժանորդագրության արժեքը կազմել Է ամսական 2,99 դոլար (ընդ որում՝ առաջին շաբաթն անվճար կլինի, որպեսզի երկրպագուները կաողանան որոշել՝ իրենց դուր Է գալիս արդյոք վեբ-ռեսուրսի կոնտենտը):
Չնայած դժվարություններին, որոնք Քարդաշյանը կրում Է հղիության ընթացքում, նա նշել Է, որ արժե երեխաներ ունենալ:

Ким Кардашьян назвала беременность худшим опытом в своей жизни
Американская телезвезда Ким Кардашьян назвала свою беременность худшим опытом в жизни. Об этом знаменитость проинформировала подписчиков своего нового сайта KimKardashianWest.com, на котором делится с поклонниками подробностями личной жизни,сообщает Арменпресс со ссылкой на Lenta.ru.
Кардашьян выразила уверенность, что быть беременной отвратительно, и что она не была к этому готова, так как ей никто об этом не рассказывал. 34-летняя американка также заявила, что больше не чувствует себя сексуальной. «Мне стало очень трудно подобрать одеждуե, — отметила она, пояснив, что на своем примере хочет рассказать всю правду о происходящем с женщиной в течение девяти месяцев.
Как пишет The Daily Mail, на сайте можно посмотреть фото и видео беременной Кардашьян, узнать о ее проблемах и отношениях с супругом, рэпером Канье Уэстом. Стоимость подписки на обновления составила 2,99 доллара в месяц (при этом первая неделя будет бесплатной, чтобы поклонники смогли решить, нравится ли им контент веб-ресурса).
Несмотря на трудности, которые испытывала Кардашьян во время беременности, она заметила, что иметь детей стоит.