Մինչեւ սեպտեմբերի 15-ը Facebook-ի եւ Twitter-ի օգտատերերը կարող են հարցեր ուղղել ԼՂՀ վարչապետին
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 7 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: ԱրցախիՀանրապետությանվարչապետ ԱրայիկՀարությունյանըսկսելէհերթականառցանցհարցուպատասխանը,որիշրջանակներում Facebook-ի եւ Twitter-իօգտատերերըհնարավորությունունենմինչևսեպտեմբերի15-ըհարցերհղելնրան՝ստանալովվարչապետի պատասխանները: Ինչպես «Արմենպրես»-ին փոխանցեցին ԱՀկառավարությանաշխատակազմիտեղեկատվությանևհասարակայնության հետկապերի բաժնից, Facebook սոցիալական ցանցի oգտատերերը կարող են վարչապետին իրենց հարցերն ուղարկել ԼՂՀ կառավարության fեյսբուքյան պաշտոնական էջով`https://www.facebook.com/events/1026417977397934/:
ՀարցերկարողենհղվելնաևTwitter-ումվարչապետիմամուլի քարտուղարԱրտակ Բեգլարյանիպաշտոնականէջիմիջոցով` https://twitter.com/a_beglaryan
Հարցերըկընդունվենմինչևսեպտեմբերի15-իժամը18:00-ն,որոնցպատասխանները տեսանյութիտեսքովկտեղադրվենկառավարության ֆեյսբուքյանպաշտոնականէջում: ՎարչապետԱրայիկՀարությունյանն առցանցասուլիսովհանդեսէգալիսարդենչորրորդանգամ:

Facebook and Twitter users can address questions to Nagorno Karabakh Prime Minister until September 15
STEPANAKERT, SEPTEMBER 7, ARMENPRESS. The Prime Minister of Artsakh Republic, Arayik Haroutyunyan, starts another online Q&A Session within the framework of which the Facebook and Twitter users have the opportunity to ask him questions and get answers until September 15.
As “Armenpress” was informed from the Information and Public Relations Division of the Staff of the Artsakh Republic Government, users of Facebook social network can address their questions to the Prime Minister via the official Facebook page of the Government of Artsakh,https://www.facebook.com/events/1026417977397934/. Questions can be addressed also via the official Twitter account of the Press secretary of NKR Prime Minister, Artak Beglaryan,https://twitter.com/a_beglaryan.
The questions will be accepted until September 15, 18:00. The video recorded answers will be uploaded on the official website of the Government. This is the fourth online press conference of PM Arayik Harutyunyan.