Հայաստանի ֆուտբոլի ընտրանու անդամ Նարեկ Գրիգորյանը դրական կարծիք ունի Մոլդովայի թիմի վերաբերյալ
Հայաստանի ֆուտբոլի ազգային թիմի կիսապաշտպան Նարեկ Գրիգորյանը Մոլդովայի հավաքականին հավասարազոր մրցակից է համարում:
«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ` Նարեկ Գրիգորյանն այդ մասին ասաց Հայաստան-Մոլդովա ընկերական խաղին ընդառաջ կայացած ասուլիսի ժամանակ։
«Կարող եմ ասել, որ ես լավ մարզավիճակում եմ: Պատրաստ եմ Մոլդովայի դեմ առաջիկա խաղին: Թիմն էլ է լավ պատրաստվել: Գիտենք, թե դաշտում ինչ պետք է անենք: Ամեն ինչ անելու ենք մեր երկրպագուներին ուրախացնելու համար»,-ասաց կիսապաշտպանը:
Գրիգորյանի խոսքով` Մոլդովան լավ հակառակորդ է ու Հայաստանի ազգային թիմում արդեն գիտեն, թե ինչպես օգտագործել թիմի ուժեղ և թույլ կողմերը:
Հայաստանի ֆուտբոլի ազգային թիմը հունիսի 9-ին կմրցի Մոլդովայի հետ: Հանդիպումը կկայանա Հանրապետական մարզադաշտում ու կմեկնարկի ժամը 19:00-ին:

Armenia national football team midfielder Narek Grigoryan has described Moldova as an evenly matched opponent ahead of the sides’ upcoming friendly match.
Grigoryan made the remarks during a pre-match press conference ahead of the Armenia-Moldova encounter.
“I can say that I am in good form. I am ready for the upcoming match against Moldova. The team has also prepared well. We know what we need to do on the pitch. We will do everything to make our fans happy,” the midfielder said.
According to Grigoryan, Moldova is a strong opponent, and the Armenian national team has already identified how to take advantage of the team’s strengths and weaknesses.
Armenia’s national football team will face Moldova on June 9. The match will be played at the Republican Stadium and is scheduled to kick off at 19:00 local time.