ՀՀ վարչապետը Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջանի ուսանողներին և աշակերտներին ներկայացրել է «Իրական Հայաստան»-ի գաղափարախոսությունը
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը հանդիպում է ունեցել Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջանի մի խումբ ուսանողների և աշակերտների հետ, որի ընթացքում ներկայացրել է «Իրական Հայաստան»-ի գաղափարախոսությունը։
«Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ՝ ՀՀ վարչապետի աշխատակազմից հայտնում են, որ Նիկոլ Փաշինյանը պատասխանել է ներկաների հարցերին, որոնք վերաբերել են գաղափարախոսության սկզբունքներին, բարձրագույն կրթության զարգացմանը, «Ակադեմիական քաղաք» նախագծին և այլ թեմաների։

Премьер-министр представил группе студентов и школьников административного района Малатия-Себастия идеологию Реальной Армении
Премьер-министр Никол Пашинян провел встречу с группой студентов и школьников административного района Малатия-Себастия города Еревана, в ходе которой представил идеологию Реальной Армении.
Как сообщили Арменпресс в Департаменте информации и по связям с общественностью аппарата премьер-министра Армении, Никол Пашинян ответил на ряд вопросов присутствующих, которые касались принципов идеологии, развития высшего образовния, проекта «Академический городок» и других тем.