ՀՀ ՏԿԵ նախարարն ու Ղազախստանի դեսպանը քննարկել են տրանսպորտային, ավիացիոն և ճանապարհաշինության ոլորտները
Հայաստանի Հանրապետության տարածքային կառավարման և ենթակառուցվածքների նախարար Դավիթ Խուդաթյանն ընդունել է Հայաստանում Ղազախստանի արտակարգ և լիազոր դեսպան Բոլատ Իմանբաևին։
Ինչպես «Արմենպրես»-ը տեղեկանում է ՀՀ ՏԿԵ նախարարության տարածած հաղորդագրությունից, հանդիպման ժամանակ քննարկվել են երկկողմ համագործակցության վերաբերյալ հարցեր։

Министр ТУИ Армении и посол Казахстана обсудили вопросы транспортной, авиационной и дорожно-строительной сфер
Министр территориального управления и инфраструктур Республики Армения Давид Худатян принял чрезвычайного и полномочного посла Казахстана в Армении Болата Иманбаева.
Как передает “Арменпресс” со ссылкой на сообщение Министерства территориального управления и инфраструктур Республики Армения, в ходе встречи были обсуждены вопросы двустороннего сотрудничества.