Հայտնի են Հայաստանի բռնցքամարտի առաջնության չեմպիոնները
Հայաստանի բռնցքամարտի կանանց և տղամարդկանց 2025 թվականի առաջնության չեմպիոններն ու մրցանակակիրներ հայտնի են:
«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ` Երևանի Դինամո մարզահամալիրում կայացած առաջնության եզրափակիչում Հայաստանի չեմպիոններ դարձան` Բարեղամ Հարությունյանը (48 կգ), Հմայակ Հարությունյանը (51 կգ), Դավիթ Եգորյանը (54 կգ), Ժիրայր Սարգսյանը (57 կգ), Արթուր Բազեյանը (60 կգ), Նարեկ Հովհաննիսյանը (63,5 կգ), Արարատ Հարությունյանը (67 կգ),  Զավեն Գալստյանը (71 կգ), Վախթանգ Հարությունյանը (75 կգ), Համլետ Ադամյանը (80 կգ), Ռաֆայել Հովհաննիսյանը (86 կգ), Դավիթ Սիմոնյանը (92 կգ), Դավիթ Չալոյան (+92 կգ):
Հայաստանի չեմպիոնները նոր գլխավոր մարզիչ Ռուդիկ Մկրտչյանի ղեկավարությամբ սկսել են նախապատրաստվել Եվրոպայի և աշխարհի առաջնություններին:

Известны чемпионы Армении по боксу
Как сообщает Арменпресс, чемпионами Армении в финале прошедшего в спорткомплексе «Динамо» в Ереване чемпионата стали: Барегам Арутюнян (48 кг), Амаяк Арутюнян (51 кг), Давид Егорян (54 кг), Жирайр Саргсян (57 кг), Артур Базеян (60 кг), Нарек Ованнисян (63,5 кг), Арарат Арутюнян (67 кг), Завен Галстян (71 кг), Вахтанг Арутюнян (75 кг), Гамлет Адамян (80 кг), Рафаэль Ованнисян (86 кг), Давид Симонян (92 кг), Давид Чалоян (+92 кг).
Чемпионы Армении под руководством нового главного тренера Рудика Мкртчяна начали подготовку к чемпионатам Европы и мира.