Անդրանիկ Քոչարյանի գլխավորած պատվիրակությունը կմասնակցի ՆԱՏՕ-ի ԽՎ նստաշրջանին
ԵՐԵՎԱՆ, 3 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ։ Ազգային ժողովի պաշտպանության և անվտանգության հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Անդրանիկ Քոչարյանի գլխավորած պատվիրակությունը նոյեմբերի 21-26-ը կմասնակցի ՆԱՏՕ-ի խորհրդարանական վեհաժողովի տարեկան նստաշրջանին։ «Արմենպրես»-ն այս մասին տեղեկացավ ԱԺ նախագահի ստորագրած կարգադրությունից։
Պատվիրակության կազմում կլինեն Ազգային ժողովի պատգամավորներ Արուսյակ Ջուլհակյանը և Վահագն Ալեքսանյանը, ինչպես նաև պատվիրակության քարտուղար, Ազգային ժողովի աշխատակազմի արտաքին կապերի վարչության միջազգային կազմակերպությունների բաժնի գլխավոր մասնագետ Զաբելա Ղազարյանը։

Delegation led by Andranik Kocharyan to attend NATO Parliamentary Assembly session
YEREVAN, OCTOBER 3, ARMENPRESS. A delegation headed by Andranik Kocharyan, Chairman of the Standing Committee on Defense and Security Affairs of the National Assembly, will participate in the annual session of the NATO Parliamentary Assembly from November 21 to 26, according to an order signed by the Speaker of the National Assembly Alen Simonyan.
The delegation will include National Assembly members Arusyak Julhakyan and Vahagn Aleksanyan, as well as the secretary of the delegation, Zabela Ghazaryan, the chief specialist in the International Organizations Department of the Foreign Relations Division of the National Assembly's Staff.