Վարդան Մինասյանն աջակցում է Արաս Օզբիլիզին ՀՖՖ նախագահի ընտրություններում
ԵՐԵՎԱՆ, 11 ԴԵԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայաստանի ֆուտբոլի ազգային թիմի նախկին գլխավոր մարզիչ Վարդան Մինասյանն իր աջակցությունն է հայտնել Արաս Օզբիլիզին` ՀՖՖ նախագահի առաջիկա ընտրություններում:
«Գիտեմ քո մարդ տեսակը, ծանոթ եմ քո ֆուտբոլային մտքերին եւ ծրագրերին։ Կարեւոր է նաև, որ դու անցել ես եվրոպական ֆուտբոլային դպրոցը, գիտես ժամանակակից ֆուտբոլի տենդենցները։ Հաջողություն եմ մաղթում քեզ, Արաս»,-«Արմենպրես»-ի հաղորդմամբ` սոցցանցերի իր էջերում գրել է Մինասյանը:
Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիայի նախագահի ընտրության համար առաջադրված են երկու թեկնածու` գործող նախագահ Արմեն Մելիքբեկյանը և Արաս Օզբիլիզը:

YEREVAN, DECEMBER 11, ARMENPRESS. Former manager of the Armenian national football team Vardan Minasyan has endorsed Aras Ozbiliz for the presidency of the Football Federation of Armenia (FFA).
Ozbiliz, the former Armenia midfielder, is running for the FFA presidency against Armen Melikbekyan, the incumbent FFA chief seeking re-election. The election will take place on December 23.
Minasyan announced his support for Ozbiliz in a statement posted online.
“I know you as a person, and I know your ideas and plans in football. The fact that you went through the European football school and you know the modern trends in football also matters. Good luck, Aras,” Minasyan said.