#Աշխատում_ենք_որ_հաղթենք․ բացվել է IDBank-ի «Շենգավիթ» մասնաճյուղը
ԵՐԵՎԱՆ, 2 ՆՈՅԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: IDBank-ն արդեն մասնաճյուղ ունի նաև Շենգավիթում․ այն հագեցած է ժամանակակից սպասարկման համար նախատեսված լավագույն տեխնոլոգիական լուծումներով և առանձնանում է սրահի յուրահատուկ ու նորաոճ ձևավորմամբ: Ինչպես «Արմենպրես»-ին տեղեկացրին IDBаnk-ի հաղորդակցման բաժնից, Շենգավիթի մասնաճյուղում գործում է նաև IDBanking 24/7 սպասարկման գոտի, որով շաբաթական 7 օր, 24 ժամ կարելի է օգտվել 250-ից ավելի ծառայություններից՝ կանխիկի մուտքագրում/ելքագրում, հաշիվների համալրում, կոմունալ վճարումներ և այլն:
Այստեղ, ինչպես և IDBаnk-ի մյուս բոլոր մասնաճյուղերում, պահպանվում են առողջապահության նախարարության կողմից սահմանված բոլոր կանոնները։ Բոլոր տարածքները պարբերաբար ախտահանվում են, վերահսկվում է մարդկանց քանակը․ Բանկի ներսում և դրսում առկա են համապատասխան գծանշումներ։ Աշխատակիցներն ապահովված են պաշտպանիչ և կանխարգելիչ բոլոր միջոցներով։
Բանկի Մանրածախ բիզնեսի տնօրեն Սուրեն Մարգարյանի խոսքով՝ #Հաղթելու համար պետք է շարունակեն գործել ուժերի գերլարումով և հատկապես խթանելով տնտեսության զարգացումը։ «Նոր մասնաճյուղի բացումը նպատակ ունի էլ ավելի հարմարավետ դարձնել IDBank-ի հաճախորդների փորձառությունը։ Իհարկե, Բանկը շարունակում է կատարելագործել թվային ծառայությունները՝ նորարար մոտեցումներով լավագույն սպասարկում առաջարկելով հաճախորդներին և հնարավորություն ընձեռելով օգտվել հեռավար ծառայությունների լայն շրջանակից։ Բայցևայնպես, մասնաճյուղերի քանակն ու որակը պիտի մշտապես համապատասխանեն մեր հաճախորդների կարիքներին՝ ապահովելով բարձրորակ, ֆունկցիոնալ ու հաճելի սպասարկում»,- ասել է Սուրեն Մարգարյանը։
Բանկում նաև նշել են, որ մասնաճյուղային ցանցի ընդլայնմանը զուգահեռ՝ շարունակում են կատարելագործել IDBank-ի առցանց հարթակը, որի միջոցով հաճախորդներն առանց տանից դուրս գալու և ավելորդ ջանքեր գործադրելու կարող են կատարել ցանկացած գործարք և օգտվել արդիականացված ծառայությունների լայն շրջանակից առավել հարմար և անվտանգ եղանակով։
««Շենգավիթ» մասնաճյուղը գտնվում է Բագրատունյաց 13 հասցեում․ այն IDBank-ի 13-րդ մասնաճյուղն է Հայաստանում․ Բանկը մասնաճյուղեր ունի Երևանում, Վանաձորում, Գյումրիում, Էջմիածնում և Աբովյանում։

#Работаем_для_победы։ Открылся новый филиал IDBank-а «Шенгавит»
IDBank отныне также представлен в административном районе Шенгавит: он оснащен лучшими технологическими решениями, предназначенными для современного обслуживания, и отмечается уникальным и стильным дизайном зала. В филиале Шенгавит есть также зона обслуживания IDBanking 24/7, которая позволяет семь дней в неделю, 24 часа в сутки пользоваться более чем 200 услугами: введение/выведение наличных, пополнение счетов, погашение кредитов, коммунальные платежи и т. д.
Здесь, как и во всех остальных филиалах IDBank-а, соблюдаются все правила, установленные Министерством здравоохранения. Все помещения регулярно дезинфицируются, контролируется количество людей: внутри и снаружи Банка есть соответствующая маркировка. Все сотрудники обеспечены всеми защитными и профилактическими мерами.
По словам директора по розничному бизнесу Банка Сурена Маргаряна для того, чтобы #Победить, необходимо продолжать упорно работать, особенно способствуя развитию экономики. «Цель открытия нового филиала – более комфортное обслуживание клиентов IDBank-а. Конечно, Банк продолжает улучшать цифровые услуги, предлагая клиентам лучшее обслуживание с инновационными подходами, а также предоставляя возможность пользования широким спектром цифровых услуг. Но все же, количество и качество филиалов всегда должны соответствовать потребностям наших клиентов, обеспечивая качественное, функциональное и приятное обслуживание», - сказал Сурен Маргарян.
В Банке также отметили, что параллельно с расширением сети филиалов, продолжают улучшать онлайн-платформу IDBank-а, с помощью которой клиенты могут выполнять любые транзакции и пользоваться широким спектром обновленных услуг более удобным и безопасным способом, не выходя из дома и не прилагая лишних усилий.
Филиал «Шенгавит» находится по адресу: Багратуняц 13. Это 13-й филиал IDBank-а в Армении. Банк имеет филиалы в Ереване, Ванадзоре, Гюмри, Эчмиадзине и в Абовяне.