Բրեդ Փիթը խոստովանել Է, որ լաց չի եղել գրեթե 20 տարի
ԵՐԵՎԱՆ, 4 ԴԵԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Interview Magazine հրատարակությունը հրապարակել Է դերասաններ Բրեդ Փիթի եւ Էնթոնի Հոփքինսի զրույցը, որի ընթացքում նրանք եկել են այն եզրակացության, որ տարիքի հետ մարդիկ ավելի խոցելի են դառնում, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը:
«Ես լաց չեմ եղել շուրջ 20 տարի, բայց այժմ ավելի հուզական եմ դարձել: Ինձ մտահոգում են երեխաները, ընկերները, նորությունները,- խոստովանել Է դերասանը: -Կարծում եմ, որ դա լավ նշան Է: Դրան Հոփքինսը, որը Փիթի հետ նկարահանվել Է «Աշնան լեգենդները» (1994 թ.) եւ «Ծանոթացեք, Ջո Բլեք» (1998 թ.) ֆիլմերում, հավելել Է, որ նման արցունքները, որպես կանոն, չեն թափվում տխրության պատճառով: «Տարիքի հետ հայտնաբերում եք, որ երբեմն պարզապես ցանկանում եք լաց լինել: Պատճառը վիշտը չԷ: Խոսքը կյանքի վեհության մասին Է»,-մեկնաբանել Է «Օսկար» մրցանակի դափնեկիրը: Դերասանները քննարկել են սխալները, որոնք կատարել են անցյալում: Բրեդ Փիթի կարծիքով՝ մարդկանց մասին պետք Է դատել ոչ թե նկատի առնելով նրանց վրիպումները, այլ այն, թե ինչպես են նրանք դրանց արձագանքում: «Մենք ապրում ենք այնպիսի ժամանակներում, երբ բոլորը միմյանց չափազանց խիստ են դատում սխալների համար: Մենք դրան չափից ավելի մեծ նշանակություն ենք տալիս,-ընդգծել Է Փիթը:-Բայց մենք միշտ ենք սխալվելու: Անհամեմատ ավելի կարեւոր Է տեսնել, թե պատահածից հետո ինչ քայլ կանի մեղավորը», հաղորդել Է ՌԻԱ Նովոստին:

Брэд Питт признался, что не плакал почти 20 лет
Издание Interview Magazine опубликовало беседу актеров Брэда Питта и Энтони Хопкинса, в ходе которой они пришли к выводу, что с возрастом люди становятся более ранимыми.
Я не плакал около 20 лет, но сейчас стал более эмоциональным. Меня трогают дети, друзья, новости, — признался актер, — Думаю, что это хороший знак.
На это Хопкинс, который снималя с Питтом в фильме "Легенды осени" (1994 год) и "Знакомьтесь, Джо Блэк" (1998 год), добавил, что такие слезы, как правило, не проливаются из-за грусти,сообщает Арменпресс со ссылкой на РИА Новости.
Когда вы становитесь старше, то обнаруживаете, что иногда просто хотите плакать. Дело не в горе. Речь идет о величии жизни, — прокомментировал лауреат премии "Оскар".
Актеры обсудили ошибки, которые совершили в прошлом.
По мнению Брэда Питта, людей следует судить не за сами промахи, а за то, как люди на них реагируют.
Мы живем в то время, когда все слишком строго судят друг друга за ошибки. Мы придаем этому слишком большое значение, — подчеркнул Питт, — Но мы всегда будем ошибаться. Куда важнее проследить, какой шаг после случившегося сделает виновный.