INVEST ARMENIA 2019 միջազգային համաժողովը Երևանում կմեկտեղի 7 պետությունների գործարարների
ԵՐԵՎԱՆ, 28 ՀՈՒՆՎԱՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Աշխարհի խոշորագույն 7 երկրներից` ԱՄՆ-ից, Կանադայից, Ֆրանսիայից, Բելգիայից, Շվեյցարիայից, Ռուսաստանից և Լիբանանից տասնյակ գործարարներ ապրիլի 27-ին Երևանում կմասնակցեն INVEST ARMENIA 2019 միջազգային գործարար համաժողովին: «Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ` համաժողովը կտարբերվի Հայաստանում տեղի ունեցած բոլոր համաժողովներից թե՛ իր ձևաչափով և թե՛ արդյունավետությամբ:
Այն բացառիկ հարթակ կդառնա արտերկրում գտնվող խոշոր գործարարների համար` ներկայացնելու իրենց ներդրումային ծրագրերը և միաժամանակ իրենց հուզող հարցերին տեղում սպառիչ պատասխան ստանալու կոնկրետ ոլորտի ղեկավարներից:
Համաժողովի մասնակիցները եզակի հնարավորություն կունենան ծանոթանալու պետության և մասնավոր սեկտորի կողմից պատրաստված ներդրումային փաթեթներին:
Սա նոր Հայաստանում պետության թափանցիկ և վստահելի աշխատաոճի ու բարձր պատրաստակամության նոր դրսևորում է ներդրողների համար:

Международный форум INVEST ARMENIA 2019 соберет в Ереване бизнесменов из 7 стран
Международный форум INVEST ARMENIA 2019  27 апреля соберет в  Ереване  бизнесменов из 7 стран  — США, России, Канады, Франции, Бельгии, Швейцарии,  Ливана.
Как  передает Арменпресс, этот форум будет отличаться  от всех подобных форумов, проводимых в  Армении — как  по формату, так  и по результативности.
Форум станет  исключительной площадкой для  крупных зарубежных бизнесменов, чтобы  представить инвестиционные программы и получить исчерпывающую информацию на волнующие  их вопросы от руководителей  конкретных сфер.
Они получат также беспрецедентную возможность ознакомиться с  инвестиционным пакетом, разработанным государством и частным сектором.
Форум станет новым проявлением  прозрачности,  надежности деятельности в  новой  Армении  и  высокой  готовности государства.