Տիկինը շնիկին ուղեբեռ Է հանձնել եւ պատահաբար նրա հետ հայտնվել ուղեբեռների բաժանմունքում
ԵՐԵՎԱՆ, 16 ԱՊՐԻԼԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Մոսկվայի Շերեմետեւո օդանավականայում ուղեւորուհին ընկել Է ուղեբեռի հանձնման ժապավենի վրա եւ հայտնվել տեխնիկական գոտում: Ապրիլի 15-ին այս մասին «Մոսկվա» գործակալությանը հայտնել են ներքին գործերի նախարարության Կենտրոնական ֆեդերալ օկրուգի Տրանսպորտի վարչության մամուլի ծառայությունում, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը:
Նշվում Է, որ 1960 թվականին ծնված կինը Մոսկվա Էր ժամանել Բելգրադից: Նա ուղեբեռի ժապավենի մոտ սպասում Էր իր իրերն ստանալուն, երբ տեսել Է իր շնիկով բոքսը, ձգվել Է, որ վերցնի, բայց հավասարակշռությունը կորցրել Է ու ընկել:
Ուղեւորուհու նկատմամբ կազմվել Է վարչական արձանագրություն բեռնափոխադրման սարքավորանքը վնասելու համար:

Дама сдала собачонку в багаж и случайно уехала с ней в багажное отделение
Пассажирка в московском аэропорту Шереметьево рухнула на ленту выдачи багажа и уехала на ней в техническую зону. Как передает Арменпресс, об этом в воскресенье, 15 апреля, агентству «Москва» сообщили в пресс-службе управления на транспорте МВД по Центральному федеральному округу.
Отмечается, что женщина 1960 года рождения прилетела в Москву из Белграда. Она ждала получения своих вещей у багажной ленты, увидела бокс со своей собакой, потянулась за ним, но потеряла равновесие и упала.
В отношении пассажирки составлен административный протокол за повреждение оборудования для перевозки грузов.