Ադրբեջանական հրետակոծության հետևանքով վիրավորում ստացած 7 քաղաքացիական անձանցից մեկի վիճակը ծայրահեղ ծանր է. նախարարություն
Ադրբեջանական հրետակոծության հետևանքով վիրավորում ստացած 7 քաղաքացիական անձանցից  մեկի վիճակը ծայրահեղ ծանր է. նախարարություն
ԵՐԵՎԱՆ, 16 ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հայկական դիրքերի և բնակավայրերի ուղղությամբ ադրբեջանական հրետակոծության հետևանքով վիրավորում ստացած 7 քաղաքացիական անձանցից 4-ը ժամը 12:00 դրությամբ շարունակում է ստացիոնար բուժումը տարբեր բժշկական կենտրոններում:
«Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ՝ այս մասին հայտնում են ՀՀ առողջապահության նախարարությունից, մանրամասնելով, որ նրանցից մեկի վիճակը ծայրահեղ ծանր է, երկուսինը` ծանր, մեկինը` միջին ծանրության:

One of 7 Armenian civilians wounded in latest Azerbaijani attack is in critical condition - ministry
YEREVAN, SEPTEMBER 16, ARMENPRESS. 4 out of 7 Armenian civilians wounded in the latest Azerbaijani attack continue receiving treatment in hospitals, the ministry of healthcare said.
It added that one of the wounded civilians is in critical condition, two are in serious condition and one is in moderate condition.