Ջարեդ Լեթոն կարող Է սերիական մարդասպանի մարմնավորել «Մանրուքներ» թրիլերում. Variety
ԵՐԵՎԱՆ, 2 ՕԳՈՍՏՈՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ջարեդ Լեթոն Դենզել Վաշինգտոնի եւ Ռամի Մալեքի հետ միասին կարող Է խաղալ Warner Bros.-ի «Մանրուքներ» քրեական թրիլերում: Ինչպես հայտնում են Variety-ի աղբյուրները, դերասանը գտնվում Է կինոնկարի ստեղծողների հետ բանակցությունների վաղ փուլերում, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը: «Եթե կողմերը համաձայնության գան, Լեթոյին սերիական մարդասպանի դերը բաժին կընկնի ֆիլմում, որը պլանավորվում Է նկարահանել այս տարվա աշնանը»,-ասված Է հաղորդագրության մեջ:
Հրատարակությունը նշում Է, որ Warner Bros.-ը եւ Լեթոն արդեն համագործակցության մեծ փորձ ունեն: 2017 թվականին դերասանը հայտնվել Է «Ածելիների վրայով վազողը 2049» ֆիլմում եւ Ջոքերի դերակատարն Է եղել «Ինքնասպանների ջոկատը» կինոնկարում. երկու նախագծերն Էլ Warner Bros.-ինն են: Վերջերս Լեթոն ավարտել Է աշխատանքը Sony-ի «Մորբիուս» ֆիլմի վրա՝ Marvel կոմիքսի համանուն հերոսի մոտիվներով, ինչպես նաեւ հայտնվել Է Netflix-ի «Հետնապահը» կինոնկարում:
Ջոն Լի Հենքոքի «Մանրուքներ» կինոնկարը ներկայացնում Է Քեռնի օկրուգի (Կալիֆոռնիա) շերիֆի՝ կյանքից հոգնած օգնականի՝ Դիքի (Դենզել Վաշինգտոն) պատմությունը, որն ստիպված Է լոսանջելեսցի դետեկտիվի (Ռամի Մալեք) հետ աշխատանք սկսել տեղի սերիական մարդասպանին բռնելու համար: Դիքը մանրուքների նկատմամբ հիանալի հոտառություն ունի, բայց կանոններին հետեւել չցանկանալը նրա գործընկերոջը դնում Է փակուղու առջեւ: Միաժամանակ Դիքը բախվում Է անցյալից իր մռայլ գաղտնիքի հետ, հաղորդել Է ՏԱՍՍ-ը:

СМИ: Джаред Лето может сыграть серийного убийцу в триллере "Мелочи"
ДжаредЛетоможетсыграть вместес Дензелем Вашингтоном и Рами Малеком в криминальном триллереWarner Bros. "Мелочи"(The Little Things). Каксообщают источникиVariety, актер находится на ранних стадиях переговоров с создателями картины.
"Если стороны договорятся, Лето достанется роль серийного убийцы в фильме, который планируется начать снимать осенью этого года", -говоритсяв сообщении.
Издание отмечает, чтоуWarner Bros. и Летоужебольшой опыт сотрудничества. В2017 году актер появился в фильме "Бегущий по лезвиям2049" (Blade Runner 2049)и исполнил роль Джокера в "Отряде самоубийц" (Suicide Squad), - оба проекты Warner Bros, сообщает Арменпресс со ссылкой на Тасс.
НедавноЛетозавершил работу над фильмом Sony "Морбиус" (Morbius)по мотивам одноименного персонажа комикса Marvel, атакже появился вкартинеNetflix "Аутсайдер" (The Outsider).
КартинаДжона Ли Хэнкока "Мелочи" рассказывает историю уставшего от жизни помощника шерифа округа Керн (Калифорния)Дика (ДензелВашингтон), который вынужден начать работусдетективом из Лос-Анджелеса (Рами Малек) ради поимки местного серийного убийцы. У Дика прекрасно развито чутье на мелочи, но его нежелание следовать правилам ставит его напарника в тупик. Одновременно Дику приходитсястолкнутьсясо своей мрачной тайной из прошлого.