Քոնանը հիասքանչ հաղորդում է խոստանում Հայաստանի մասին
ԵՐԵՎԱՆ, 21 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ամերիկյան հայտնի «Քոնան» թոք-շոուի հեղինակ և վարող Քոնան օ’Բրայանը խոստանում է, որ շոուի` Հայաստանին նվիրված հաղորդումը հիասքանչ է լինելու: Ինչպես հաղորդում է «Արմենպրես»-ը, այս մասին Քոնանն ասել է Հայաստանից վերադառնալուց անմիջապես հետո նկարահանված հաղորդման շրջանակում:
«Հիասքանչ ուղևորություն էր: Այնտեղ ենք եղել մոտ 4.5 օր, որի ընթացքում միլիոնավոր խենթ փորձառություն ենք ունեցել: Հայաստանի ժողովուրդն ուղղակի հոյակապ է»,- ասել է Քոնանը` նշելով, որ Հայաստանի մասին պատմող հաղորդումը կցուցադրվի նոյեմբերի կեսերին:
Ամերիկյան հեղինակավոր Conan ուշ գիշերային թոք-շոուն հաղորդում է նկարահանել Հայաստանի մասին: Թոք-շոուի հեղինակ և վարող Քոնան օ’Բրայանը Հայաստան է այցելել իր օգնականի՝ Սոնա Մովսեսյանի հետ, ով, սակայն, առաջին անգամ էր այցելում հայրենիք: «Կարծում եմ, որ ցանկացած ղեկավարի պատասխանատվությունն է իր օգնականին տանել նախնիների երկիր, որպեսզի նա վերաթարմացնի իր արժեքները»,- նշել է օ’Բրայանը:

YEREVAN, OCTOBER 21, ARMENPRESS. American prominent “Conan” talk show’s author and host Conan O’Brien promises that the report dedicated to Armenia will be incredible. Conan told about this immediately after his return from Armenia, in the limits of TV report.
“That was a fantastic trip. We were there for 4.5 days during which we had million crazy experiences. Armenian people are just superb”, Conan said, mentioning that the reportage on Armenia will be shown in the middle of November.
“I think it’s every boss’s responsibility to take their assistant back to their ancestral land,” said O’Brien in a statement”, mentioned O’Brien in his statement, when locating in Armenia.