Քոնանը հիասքանչ հաղորդում է խոստանում Հայաստանի մասին
ԵՐԵՎԱՆ, 21 ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ամերիկյան հայտնի «Քոնան» թոք-շոուի հեղինակ և վարող Քոնան օ’Բրայանը խոստանում է, որ շոուի` Հայաստանին նվիրված հաղորդումը հիասքանչ է լինելու: Ինչպես հաղորդում է «Արմենպրես»-ը, այս մասին Քոնանն ասել է Հայաստանից վերադառնալուց անմիջապես հետո նկարահանված հաղորդման շրջանակում:
«Հիասքանչ ուղևորություն էր: Այնտեղ ենք եղել մոտ 4.5 օր, որի ընթացքում միլիոնավոր խենթ փորձառություն ենք ունեցել: Հայաստանի ժողովուրդն ուղղակի հոյակապ է»,- ասել է Քոնանը` նշելով, որ Հայաստանի մասին պատմող հաղորդումը կցուցադրվի նոյեմբերի կեսերին:
Ամերիկյան հեղինակավոր Conan ուշ գիշերային թոք-շոուն հաղորդում է նկարահանել Հայաստանի մասին: Թոք-շոուի հեղինակ և վարող Քոնան օ’Բրայանը Հայաստան է այցելել իր օգնականի՝ Սոնա Մովսեսյանի հետ, ով, սակայն, առաջին անգամ էր այցելում հայրենիք: «Կարծում եմ, որ ցանկացած ղեկավարի պատասխանատվությունն է իր օգնականին տանել նախնիների երկիր, որպեսզի նա վերաթարմացնի իր արժեքները»,- նշել է օ’Բրայանը:

Конан обещает прекрасную передачу об Армении
Известный телеведущий и автор ток-шоу «Конан» Конан О’Брайан обещает, что передача, посвященная Армении, будет прекрасной. Как сообщает «Aрменпресс», об этом он заявил в своей передаче сразу после возвращения.
«Это было прекрасное путешествие. Мы там провели 4.5 дня, в течение которых у нас было много сумасшедших приключений. Армянский народ просто удивительный», - сказал Конан, добавив, что передача об Армении выйдет в эфир в середине ноября.
Известное американское ток-шоу «Конан» сняло передачу об Армении. Телеведущий и автор ток-шоу Конан О’Брайан приехал в Армению со своим помощником Соной Мовсесян, которая первый раз посетила родину. «Думаю, каждый руководитель должен отвезти своих сотрудников на свою историческую родину, чтобы они переосмыслили свои ценности», - отметил Конан.