Շառլիզ Թերոնը չեղյալ Է հայտարարել Շոն Փենի հետ նշանադրությունը
ԵՐԵՎԱՆ, 18 ՀՈՒՆԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Հոլիվուդյան դերասաններ Շառլիզ Թերոնը եւ Շոն Փենը բաժանվել են մեկուկես տարվա հարաբերություններից հետո: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը, հաղորդել Է US Weekly հրատարակությունը՝ վկայակոչելով աղբյուրներ: Խզման նախաձեռնող Է դարձել 39-ամյա դերասանուհին:
Ըստ հրատարակության տեղեկատվության՝ Թերոնը նշանը հետ տալու որոշում Է կայացրել Կաննի փառատոնից հետո, որտեղ նրան ուղեկցել Է Փենը: Ինչպես նշել Է E! Online-ը, վերջին անգամ դերասանները միասին հայտնվել են Life Ball բարեգործական միջոցառման ժամանակ, որը կայացել Է մայիսի 16-ին Վիեննայում:
Դերասաններն սկսել Էին հանդիպել 2013 թվականի դեկտեմբերին, իսկ մեկ տարի անց նրանք որոշել Էին ամուսնանալ: Հարսանիքի պաշտոնական օրը չի հաղորդվել: Մարտ ամսին զույգի ընկերները պատմել են, որ Փենը որոշել Է որդեգրել Թերոնի երեքամյա որդուն:
Շառլիզ Թերոնը, որը խաղացել Է այնպիսի ֆիլմերում, ինչպիսիք են «Սատանայի փաստաբանը», «Քաղցր նոյեմբեր» եւ «Հրեշը» (վերջինը նրան «Օսկար» Է բերել), Հարավային Աֆրիկայի Հանրապետությունից տղայի Է որդեգրել 2012 թվականի մարտին եւ նրան անվանել Ջեքսոն: Դերասանուհին կենսաբանական երեխաներ չունի:
54-ամյա Շոն Փենը, որը նկարահանվել Է, մասնավորապես, «Կարմիր բարակ գիծ», «21 գրամ» եւ «Կենաց ծառը» կինոնկարներում, արդեն դաստիարակում Է որդուն եւ դստերը դերասանուհի Ռոբին Ռայթի հետ ամուսնությունից:

Шарлиз Терон разорвала помолвку с Шоном Пенном
Голливудские актеры Шарлиз Терон и Шон Пенн расстались после полутора лет отношений, сообщает издание US Weekly со ссылкой на источники. Инициатором разрыва стала 39-летняя актриса.
По информации издания, Терон приняла решение разорвать помолвку после Каннского фестиваля, на котором ее сопровождал Пенн. Как отмечает E! Online, последний раз актеры появились вместе на благотворительном мероприятии Life Ball, которое состоялось 16 мая в Вене,сообщает Арменпресс со ссылкой на Lenta.ru.
Актеры начали встречаться в декабре 2013-го, а спустя год они решили пожениться. Официально дата свадьбы не сообщалась. В марте друзья пары рассказали, что Пенн принял решениеусыновитьтрехлетнего сына Терон.
Шарлиз Терон, сыгравшая в таких фильмах, как «Адвокат дьяволаե, «Сладкий ноябрьե и «Монстрե (последний принес ей премию «Оскарե), усыновила мальчика из ЮАР в марте 2012 года и назвала его Джексоном. Биологических детей у актрисы нет.
54-летний Шонн Пенн, снявшийся, в частности, в кинокартинах «Тонкая красная линияե, «21 граммե и «Древо жизниե, уже воспитывает сына и дочь от брака с актрисой Робин Райт.