Ջիլիան Անդերսոնը ցուցադրել Է Դանա Սքալիի նոր սանրվածքը
ԵՐԵՎԱՆ, 8 ՀՈՒՆԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Ամերիկացի դերասանուհի Ջիլիան Անդերսոնը Twitter-ում հրապարակել Է «Գաղտնի նյութեր» սերիալի հերոսուհի Դանա Սքալիի կերպարում իր նոր սանրվածքի լուսանկարը, տեղեկացնում Է «Արմենպրես»-ը:
Անդերսոնը սոցցանցում զետեղել Է սելֆի՝ դեմքը լիովին ծածկելով հեռախոսով: Սակայն լուսանկարում երեւում Է սանրվածքը. դերասանուհու մազերը շիկակարմիր են ներկել գործակալ Սքալիի դերի համար: Վերջին ժամանակներս Անդերսոնը շիկահեր Էր:
«Գաղտնի նյութեր» սերիալի շարունակությունը, որտեղ կնկարահանվեն Դեւիդ Դուխովնին եւ Ջիլիան Անդերսոնը, Էկրաններ կբարձրանա 2016 թվականի հունվարի 24-ին:
«Գաղտնի նյութերն» ամենաերկարատեւ նախագծերից մեկն Է հեռուստատեսությունում: Դրա գանձանակում կան բազմաթիվ հեղինակավոր հեռուստատեսային պարգեւներ, այդ թվում՝ ավելի քան 20 «Էմիի» եւ «Ոսկե գլոբուս» մրցանակներ:

Джиллиан Андерсон показала новую прическу Даны Скалли
Американская актриса Джиллиан Андерсон опубликовала вTwitterфото своей новой прически в образе героини сериала «Секретные материалы» Даны Скалли, сообщает Арменпресс со ссылкой на Lenta.ru.
Андерсон разместила в соцсети селфи, полностью закрыв лицо телефоном. Однако на снимке видна прическа: актрису перекрасили в рыжий цвет для роли агента Скалли. В последнее время Андерсон была блондинкой.
Продолжение сериала «Секретные материалы», в котором снимутся Дэвид Духовны и Джиллиан Андерсон, выйдет на экраны 24 января 2016 года.
«Секретные материалы» — один из самых продолжительных проектов на телевидении. В его копилке множество престижных телевизионных наград, в том числе более 20 премий «Эмми» и «Золотой глобус».