Քրիսթեն Սթյուարթն ու Բրյուս Ուիլիսն առաջին անգամ կնկարահանվեն Վուդի Ալենի ֆիլմում
ԵՐԵՎԱՆ, 10 ՄԱՐՏԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Քրիսթեն Սթյուարթն ու Բրյուս Ուիլիսն առաջին անգամ կխաղան Վուդի Ալենի ֆիլմում, հաղորդում Է «Արմենպրես»-ը՝ հղում անելով Deadline-ին:
Նաեւ կինոնկարի դերերից մեկը կխաղա Ջեսի Այզենբերգը, որը 2012 թվականին խաղացել Է Ալենի «Հռոմեական արկածներում»:
Ինչպես նշում Է «ինտերֆաքս»-ը, նոր նախագիծն առայժմ անվանում չունի, եւ կինոնկարի սյուժեի մասին ոչինչ հայտնի չԷ, բայց վարձույթում այն պետք Է հայտնվի արդեն 2015 թվականին:
Ալենն այն սակավաթիվ ռեժիսորներից մեկն Է, որը իր նախագծերի համար կարող Է դերասաններ ստանալ՝ նրանց ցույց չտալով կինոնկարի սցենարները, գրում Է Deadline-ը: Նշվում Է, որ դերասանները ցանկանում են աշխատել Վուդի Ալենի հետ եւ գրեթե միշտ առանց երկմտելու համաձայնում են նկարահանվել նրա ֆիլմերում:

Кристен Стюарт и Брюс Уиллис впервые снимутся у Вуди Аллена
Брюс Уиллис и Кристен Стюарт впервые сыграют в фильме Вуди Аллена,сообщает Арменпресс со ссылкой на INTERFAX.RU.
Также одну из ролей в картине исполнит Джесси Айзенберг, который играл у Аллена в "Римских приключениях" в 2012 году.
У нового проекта пока нет названия, и о сюжете картины ничего неизвестно, но в прокат она должна выйти уже в 2015 году.
Аллен один из немногих режиссеров, который может заполучить актеров в свои проекты, не показывая им сценарий картины, отмечает Deadline. Отмечается, что актеры хотят работать с Алленом и практически всегда не глядя соглашаются сниматься в его фильмах.