Սթինգը որոշել Է երեխաներին թողնել առանց ժառանգության
ԵՐԵՎԱՆ, 23 ՀՈՒՆԻՍԻ, ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Երգիչ Սթինգը՝ Մեծ Բրիտանիայի ամենաունեւոր երաժիշտներից մեկը, մտադիր է երեխաներին թողնել առանց ժառանգության: Այդ մասին, ինչպես տեղեկացնում է «Արմենպրես»-ը, նա պատմել է Daily Mail թերթին:
Ինչպես նշել է Սթինգը, նա ցանկանում է, որ իր վեց երեխաներն իրենք փող վաստակեն:
«Ես որոշակիորեն չեմ ցանկանում նրանց տրաստային ֆոնդեր թողնել, որոնք ծանր բեռ են լինելու: Նրանք պետք Է աշխատեն: Իմ բոլոր երեխաները գիտեն այդ մասին եւ հազվադեպ են ինձանից որեւԷ բան խնդրում, ես դա շատ եմ գնահատում ու հարգում»,-հայտարարել Է երգիչը:
Սթինգը վերապահություն Է արել, որ երեխաներին կօգներ, եթե նրանք ծանր վիճակում հայտնվեին, բայց երբեք հարկ չի եղել այդ անել:
The Police խմբի նախկին ղեկավարը մեծացել Է բանվորական ընտանիքում. այժմ նրա կարողությունը կազմում Է 180 մլն ֆունտ սթեռլինգ (306,7 մլն դոլար): Սթինգի ձայնագրությունները 100 միլիոն օրինակով տարածվել են աշխարհով մեկ:
Սթինգը երկու երեխա ունի առաջին ամուսնությունից՝ Ջոզեֆը (37 տարեկան) եւ Քեյթը (32 տարեկան), եւ չորս երեխա՝ երկրորդ ամուսնությունից՝ Բրիջիտ Մայքլը (30 տարեկան), Ջեյքը (28 տարեկան), Էլիոթ Փոլինը (23 տարեկան) եւ Ջակոմո Լուքը (18 տարեկան), հաղորդել Է «Ինտերֆաքս»-ը:

Стинг решил оставить детей без наследства
Певец Стинг - один из самых состоятельных британских музыкантов - намерен оставить детей без наследства. Как сообщает Арменпресс со ссылкой на INTERFAX.RU,oб этом он рассказал газете Daily Mail.
Как отметил Стинг, он хочет, чтобы его шестеро детей сами зарабатывали деньги.
"Я определенно не хочу оставлять им трастовые фонды, которые будут тяжким бременем. Они должны работать. Все мои дети знают об этом и редко просят у меня что-нибудь, я это очень ценю и уважаю", - заявил певец.
Стинг оговорился, что помог бы детям в беде, но ему никогда не приходилось этого делать.
Бывший лидер группы The Police вырос в семье рабочих, сейчас его состояние составляет ։180 млн ($306,7 млн). Записи Стинга разошлись по миру тиражом в 100 млн экземпляров.
У Стинга двое детей от первого брака - Джозеф (37 лет) и Кейт (32 года) - и четверо детей от второго брака - Бриджит Майкл (30 лет), Джейк (28 лет), Элиотт Полин (23 года) и Джакомо Люк (18 лет).